• 18-12-2020, 15:59:45
    #1


    Transfer Ücreti : Firma İçi Ücretsiz.
    Başlangıç Fiyatı : 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 24 saat.
    Minimum Artış : 5 TL
    Hemen Al : 1500 TL
    Ödeme Yöntemi : Enpara veya Papara

    Özel Notlar : Domainlerle ilgili hiç bir sorun yoktur kendi kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.
  • 18-12-2020, 16:01:26
    #2
    20₺
  • 18-12-2020, 16:13:45
    #3
    Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
    30 lira
  • 18-12-2020, 16:20:26
    #4
    35 Tl
  • 18-12-2020, 16:22:49
    #5
    40 tl
  • 18-12-2020, 16:25:53
    #6
    ISerkanizm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    20₺
    Piyamedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    30 lira
    AlkisYakup adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    35 Tl
    alaboru adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    40 tl
    Tüm teklifleriniz için teşekkürler.
    İhale 40 TL ile devam ediyor...
  • 19-12-2020, 14:36:31
    #7
    50 tl
  • 19-12-2020, 22:50:07
    #8
    compfix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    50 tl
    Teklifiniz için teşekkürler.
    İhale 50 TL ile devam ediyor...
  • 20-12-2020, 01:09:05
    #9
    55 ₺