• 12-09-2020, 04:30:36
    #1

    Domain Adı : Ofisara.com
    Kayıt Tarihi : 09/03/2020
    Bitiş Tarihi : 09/03/2021
    Kayıt Firması : Teknoclouds
    Transfer Ücreti : Firma İçi Yok
    Başlangıç Fiyatı : 5 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif +24 saat
    Minimum Artış : 5 TL
    Hemen Al : 100 TL
    Ödeme Yöntemi : Enpara- Akbank - Garanti
    Özel Notlar :Forumdan bir arkadaştan değerlendirme amacıyla almıştık ilgilenmeye zaman bulamıyorum.
  • 12-09-2020, 04:47:37
    #2
    10 tl
  • 12-09-2020, 04:49:48
    #3
    15 tl
  • 12-09-2020, 05:08:32
    #4
    20 tl
  • 12-09-2020, 13:53:33
    #5
    25 tl
  • 12-09-2020, 18:55:31
    #6
    AhmetCakmak0 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    10 tl
    Content_Teacher adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    15 tl
    oezpirinc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    20 tl
    omerkardesler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    25 tl
    Teklif veren herkese teşekkürler 25 TL ile devam ediyoruz
  • 13-09-2020, 14:14:48
    #7
    PearL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

    Domain Adı : Ofisara.com
    Kayıt Tarihi : 09/03/2020
    Bitiş Tarihi : 09/03/2021
    Kayıt Firması : Teknoclouds
    Transfer Ücreti : Firma İçi Yok
    Başlangıç Fiyatı : 5 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif +24 saat
    Minimum Artış : 5 TL
    Hemen Al : 100 TL
    Ödeme Yöntemi : Enpara- Akbank - Garanti
    Özel Notlar :Forumdan bir arkadaştan değerlendirme amacıyla almıştık ilgilenmeye zaman bulamıyorum.
    Hocam sanırım bana kaldı. Ödeme bilgisi iletebilirseniz ödemenizi geçeyim.