Domain adı: hesaptakibi.com
Kayıt firması: isimtescil Firma içi ücretsiz transfer yapılacaktır, firma dışı transfer ücreti alıcıya aittir.
Kayıt tarihi: 17/01/2020
Yenileme tarihi: 17/01/2021
Açık artırma başlangıcı: 100 TL.
Minimum artış bedeli: 20 TL.
Açık artırma bitiş tarihi:Son teklif + 48saat
HEMEN AL: X.xxxTL. (teklifler değerlendirilir)
Ödeme: Enpara /Yapıkredi/
*** Site kurallarına göre ödeme süresi 48 saat/2 işgünüdür.Bu sürede ödeme yapmamak, teklif verip iptal etmek, teklif silmek, değiştirmek, konuya satış baltalayıcı yorumlar yazmak ban sebebidir, hemen yönetime bildirilir.
HESAPTAKİBİ (.) COM ★★ 100 TL. Başlangıçla PROJELİK DOMAİN İhalede
6
●271
- 20-01-2020, 21:49:34
- 20-01-2020, 21:52:04mertasik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Açık artırma değilmi domainler ? Nezaman bitecek açık artırma ? - 21-01-2020, 08:32:43100 TL ile açık arttırma başlamıştır.VolkanDobriceli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gerekli Düzenlemeler yapılmıştır,Kusura bakmayınkhanedsa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Domain satılmıştır arkadaşımıza hayırlı olsun.VolkanDobriceli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle - 21-01-2020, 19:55:18@mertasik; üye tarafımıza ulaşarak domaini tarafımıza satıcanı beyan etmiştir bizde kabul ederek domain transferi yapıldıktan sonra ödemenisi göndererek transfer işlemini onayladık ve domainin satın almasını gerçekleştirdik.
Domain tarafımızdan satın alınmıştır.