• 18-02-2023, 14:24:27
    #1
    Açık Arttırma Başlangıç: 2500 ₺
    Min. Arttırma: 100₺
    Açık Arttırma Bitiş: Son Teklif +24 Saat
    Hemen Al: 5000₺
    Hemen al ile kargo ücretsizdir.

    DİKKATLİCE OKUYUNUZ. SORACAK BİR ŞEY VAR İSE PM ATINIZ İLANA TEKLİF HARİCİ YORUM YAZILMAMASI RİCA OLUNUR.
    1- Fiziksel sim kart ile kullanım süresi 3 mayısa kadar 3 mayıstan sonra 4 ay daha e sim ile kullanabilirsiniz her operatörün e sim hizmeti vardır.
    2- Kayıt süresi bitince ne olur : Telefonu pasaporta kayıt ettirebilirsiniz veya şebeke aramaları hariç kullanabilirsiniz mesela whatsapp araması instagram face vs.. tüm herşeyi kullanırsınız facetime aramasına kadar internet ile yapılan herşeyi yapabilirsiniz hat takılmayan ipad gibi olur öyle düşünün.
    3- Pil yüzdesi %79 dur.

    İPHONE X 64 GB SORUNSUZ TÜM ÖZELLİKLERİ AKTİF TRUE TONE FACE İD VS...
    YURTDIŞINDAN GELMİŞ OLUP KADAR 3 MAYISA KADAR KAYITSIZ KULLANILABİLME SÜRESİ VARDIR. PASAPORTU OLAN BİRİSİ ÜZERİNDEN KAYIT YAPILABİLİR VEYA PARÇA NİYETİNE BİLE KULLANILABİLİR.
    KENARLARINDAKİ METALİK KISIMDA SOYULMALAR VARDIR RESİMLERDE GÖRÜNEN, DARBE FİLAN YOKTUR.
    SADECE TELEFON VERİLECEKTİR. ŞARJ ALETİNİ BAŞKA TELEFONDA KULLANIYORUM.









  • 18-02-2023, 14:26:36
    #2
    Üyeliği durduruldu
    2500₺
  • 18-02-2023, 14:26:47
    #3
    Sosyal Medya Uzmanı 💎
    2600₺
  • 18-02-2023, 14:31:27
    #4
    Rakipsiz
    2.700₺
  • 18-02-2023, 15:22:07
    #5
    DELTAYAPI adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    2500₺
    fatihcansalkim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    2600₺
    Bedirhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    2.700₺
    tEKLİFLER İÇİN TEŞEKKÜRLER 2700 TL DE GÜNCEL
  • 18-02-2023, 15:36:08
    #6
    2800
  • 19-02-2023, 02:28:46
    #7
    FEY
    🏆 Tasarım Ajansınız 🏆
    2900tl
  • 19-02-2023, 19:36:16
    #8
    Teklifler için teşekkürler yokmu arttıran
  • 20-02-2023, 02:16:48
    #9
    3000 tl