• 09-07-2024, 11:50:23
  #1
  Daha çok take away sistem çalışan restaurant, cafe, dondurmacı, pizzacı, sokak lezzetleri, waffle, pastane tüm HORECA sektörüne hitap etmektedir.

  https://apps.apple.com/tr/app/restos...666061370?l=tr

  Restos, iPad veya iPhone'unuz ile kolayca bir kasaya çevirebilir, tüm satışlarınızı organize edebilmenizi sağlar. Bir Restoran Yönetim Sistemidir (RMS).


  Özellikleri:


  Ürünlerinizi ekleyin, silin, güncelleyin. İster gelişmiş ürün ekleme seçeneklerini kullanın isterseniz sadece ürün adı ve fiyatı ile giriş yapın.


  Dijital Menü, Dijital olarak müşterilerinize QR kod ile ulaşabilecekleri bir menü adresi sunmak bir kaç saniyenizi alacaktır.


  ESP POS yazıcı desteği, isterseniz bir tane isterseniz birden fazla yazıcı ile mutfağınızı yönetebilirsiniz.


  Envanter takibi, sayesinde ürünlerinizi ne zaman satın aldınız deponuzda kaç adet kaldığını anlık olarak öğrenebilirsiniz.


  Grafikler ile satış istatistiklerinizi görebilir, satış raporunuzu yazdır seçeneği ile satış raporlarınızı yazdırabilirsiniz.


  Müşteri ekranı ile farklı bir iPad cihazınızı müşteri bilgi ekranına çevirebilirsiniz.


  Alt kullanıcılar ilgili kullanıcı giriş ekranından hesap oluşturarak sizin mail adreseniz ile yetkilendirilmiş bir kullanıcı olarak sizin sisteminize dahil olur, böylece kasiyer veya mutfak yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirler.

 • 09-07-2024, 11:55:00
  #2
  Sınırlı sürede ücretsiz üyelik kabul edilecektir. 15 gün sonunda üyelik kaydı ücretli olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın yeni versiyon tanıtıma özel oluşturulan üyelikler ücretsiz olarak devam edecektir.