Kurs boyunca, dışarıdan veya NFT-Blockchain sektörüne yeni dahil olan birinin gözünden bakıldığında, karışık ve zor görünen bilgileri en etkin ve sade şekilde öğreneceksiniz.

İlk olarak NFT’nin sahip olduğu potansiyeli daha iyi şekilde kavrayacaksınız. Aynı zamanda hem NFT alım/satımı hem de kendi NFT’nizi oluşturma konusunda gerekli bilgileri edineceksiniz.

Eğer bir NFT trader’ı olmak istiyorsanız bunun için gerçekten iyi bir eğitimin şart olduğunu bilmelisiniz. NFT yatırımlarında ihtiyacınız olacak stratejilerden, analizler yapmanızı sağlayacak verilerin bulunduğu site ve araçlardan bahsedeceğimiz derslerimiz ile birlikte daha iyi bir yatırımcı olma yolunda önemli adımlar atmış olacaksınız.

Bunların yanı sıra en çok önemsediğimiz konu başarılı sanatçılarımızın NFT dünyasında kendi NFT koleksiyonlarını oluşturup, pazarlayıp bu pazarda başarılar elde etmesini sağlamak ve bu yolda onlara gerekecek temel ve teknik bilgiyi aktarmak.

Koleksiyon oluşturmadan önce belirlenmesi gereken metotlardan, hangi süreçlerin ne şekilde ilerletilmesi gerektiğinden, NFT Tasarımı ve Akıllı Kontratlar (Smart Contract) hakkında vereceğimiz bilgilerin ardından kendi projelerinizi oluşturup, paylaşabilir duruma geleceksiniz.

Bu konuların yanı sıra yeterince üzerinde durulmayan NFT'lerdeki hukuksal boyut ve pazarlama konusunda büyük önemi olan sosyal medya kullanımı hakkında bilgiler edineceksiniz.

İndirimli Link(Belirli bir süreliğine!)