• 10-09-2021, 14:37:37
  #1
  Altay’dan kripto para iş birliği


  Kripto para piyasası her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Tüm dünya tarafından tanınmak için spor kulüplerine kadar anlaşma yaparak yatırımcı toplamaya ve piyasayı büyütmeyi hedeflemektedirler. Ülkemiz dahil dünyanın birçok ülkesindeki spor kulüpleri kendi kripto paralarını çıkarmaya başladılar. İzmir’in önemli takımlarından Altay’dan kripto para iş birliği geldi. Süper Lig’e bu sene yükselen İzmir takımı bir kripto para borsası ile anlaşma sağlayarak kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor.

  Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Göztepe, Milan, Atletico Madrid, Manchester City gibi büyük spor kulüpleri taraftarıyla daha yakın olabilmek için kendi kripto paralarını farklı anlaşmalar dahilinde çıkartmıştı. Her geçen gün yeni anlaşmalar duyduğumuz kripto para piyasasında yeni spor kulüplerinin de katılması kaçınılmaz gibi gözüküyor. Bir spor kulübünün kripto para çıkarması hem kendi ekonomisi açısından hem de taraftarların kulüpte söz sahibi olması açısından büyük önem arz ediyor. Taraftarlar yönetim kararlarında daha etkili olabilir, etkinliklere daha fazla katılabilir ve kendi takımına bu sayede destek olabilmektedir.


  İzmir Takımı Altay’dan kripto para iş birliği

  İzmir kulübü Altay ile önemli kripto para borsalarından biri olan ICRYPEX, sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma detaylarına göre Altay Token 0,80 kuruş gibi düşük bir fiyat ile ön satışa sunulacağı ve bu tarihin de 13 Eylül olacağı açıklandı. 17 Eylül itibari ile de halka arz fiyatı olan 1 Lira’dan piyasaya sürülecek ve işlem görecektir. Toplam 191.400.000 adet arza sahip olan Altay Token, yatırımcılar tarafından merakla beklenmektedir.

  Bu önemli sponsorluk gecesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti ve birçok önemli isim katıldı. Altay kulübü başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Altay Spor Kulübü teknik direktörü Mustafa Denizli, ICRYPEX CEO’su Gökalp İnçer ve ICRYPEX genel müdürü Ezgi İçer dahil olmak üzere alanında önemlİ isim yapmış birçok isim bu törene katıldı. Ayrıca bu önemli sponsorluk anlaşmasının Altay Spor Kulübü ekonomisine büyük katkı sağlayacağı, ek bir gelir modeli oluşturacağı ve 25 yıl sürecek bir beraberliğe vesile olduğu vurgulandı.

  KAYNAK
 • 10-09-2021, 14:39:48
  #2
  Taban fiyattan yazılmış makale gibi, haber yazım açısından akıcı değil ama haber sevindirici Hayırlı olsun Altay camiasına.
 • 10-09-2021, 14:42:41
  #3
  Boş haber boş borsa ICRYPEX
  Zaten şimdi yorum gelir bu mesaja
 • 10-09-2021, 14:44:16
  #4
  Borsa hakkında pek bir bilgim yok sadece Spor Kulübü tokenlerini takip ediyorum. Belki bu da bir kazanç fırsatı olabilir. @ByTriSLaSiS;
 • 10-09-2021, 14:47:33
  #5
  ismailbora adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Borsa hakkında pek bir bilgim yok sadece Spor Kulübü tokenlerini takip ediyorum. Belki bu da bir kazanç fırsatı olabilir. @ByTriSLaSiS;
  Daha sağlıklı Borsalar mevcut hocam
  nacizane tavsiyem kaliteli borsalarda işlem yapın

  Keyifli forumlar...
 • 10-09-2021, 14:49:45
  #6
  191 milyon arz mı yani Altay'ın o kadar da büyük kitlesi yok belki ön satış sonrası vur-kaç fırsatı verir ancak uzun vadede yatırımcı için çöpten fazlası değil.
 • 10-09-2021, 14:59:22
  #7
  ByTriSLaSiS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Boş haber boş borsa ICRYPEX
  Zaten şimdi yorum gelir bu mesaja
  Elf gözlerim birilerini terste bırakacaklarını görüyor 😀
 • 10-09-2021, 15:01:14
  #8
  ahmeterenn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taban fiyattan yazılmış makale gibi, haber yazım açısından akıcı değil ama haber sevindirici Hayırlı olsun Altay camiasına.
  Güldüm 😃