• 23-02-2021, 14:07:25
  #1
  Çinli Çay üreticisi Urban Tea, Bitcoin Madenciliği için harekete geçti.
  Urban Tea CEO'su Yi Long, Bitcoin ve kripto para birimlerinin her geçen gün artan popülaritesine dikkat çekti. Açıklama; "Şirket, kripto para birimi madenciliği ve stratejik genişlemeye katılacak" dedi.

  Yeni Operasyon Direktörü Atandı
  Kısa süre sonra şirket Bitcoin ve kripto para birimi uzmanlarını entegre etmeye başladı. Fengdan Zhou yeni Operasyon Direktörü oldu ve Ph.D. Song Yunfei'nin bağımsız bir yönetici olarak işe alındığını açıkladı.
  Yeni operasyonlar direktörü Zhou, şirketin Bitcoin iş planını uygulamasını dört gözle beklediğini belirtti. Kripto para madenciliği alanındaki kapsamlı deneyimine ek olarak, Güneydoğu Asya'daki blockchain veri merkezlerinde de çalıştı. Zhou Fengdan'ın kripto para birimi donanım cüzdanları geliştirme konusunda uzman olduğu da biliniyor. Öte yandan Dr. Song, özellikle Çin Bilimler Akademisi'ne bağlı bir bilim insanı olarak akademik bir geçmişe sahiptir.
  Kripto Para Yüz Yılın Girişimi
  Urban Tea CEO'su Yi Long, şirkete iki deneyimli ismin katılmasıyla ilgili fikirlerini söyledi:
  "Büyüme stratejisine göre, sektördeki uzmanlarımızın bilgilerinin kripto para birimi madenciliği endüstrisindeki genişleme planlarımızı yönlendirebileceğini umuyoruz. Urban Tea'nin zincir kripto para madenciliği, blok zinciri madenciliği, bakım ve kripto para birimi Blockchain ekosistemi gibi olmasını bekliyoruz."
  2011 yılında kurulan ve cari piyasa değeri yaklaşık 45 milyon ABD Doları olan şirket, Nasdaq Borsası'nda MYT adı altında 6,05 ABD Doları bedelle işlem görmektedir. Plan, şirket içindeki ilk kripto para birimi etkinliği olarak adlandırılıyor.
  Urban Tea CEO'su Yi Long, açıklamasını şu sözlerle bitirdi:
  "Yüzyılın uzmanlık girişimleri, blok zincir teknolojisi, kripto para madenciliği ve yapay zekadır."
 • 23-02-2021, 14:08:40
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Çinliler boş durmuyor.