Efsanevi ticaret uzmanı Peter Brandt, yeni bir altcoin sezonunun sonunda başladığı fikriyle beraber yorum yaptı. Ticaret gurusu Peter Brandt, kripto para birimleri ile ilgili olarak yakın gelecekte Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği Ethereum (ETH) hakkında konuştu. Brandt ayrıca bunun “çoğu” diğer altcoin için de geçerli olduğuna inanıyor, bu da merakla beklenen altcoin sezonunun nihayet gelmiş olabileceği anlamına geliyor.

Yazının yazıldığı sırada ETH, 8 Mart’tan bu yana en yüksek seviyesi olan 0,02622143 BTC’den işlem görüyordu. Ethereum, son beş gün içinde Bitcoin’e karşı %5’ten fazla kazanmayı başardı ancak analistler bu kopuşun sona erebileceğini düşünüyor.
Brandt, fiyat hedefini şu anda ticaret yaptığı yerden ETH / BTC çifti için yüzde 23’lük bir artışa dönüşecek olan 0.03276 BTC’ye ayarladı. En büyük altcoin, 1 Şubat 2018’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.12396 BTC’den yüzde 79’un üzerinde.


Adamant Capital’den Tuur Demeester, Ethereum teknik resminin yükselişte olduğunu iddia ederek Brandt’in görüşünü kabul etti.

Kaynak: ​​Altcoin Haberleri​​​​​​