🎉Pasif gelir getiren E-book satılık 🎉🎉 - R10.net
 • 16-09-2020, 20:05:15
  #1
  instagram çekiliş sayfaları işi hakkında herşeyi anlattıım komple haklarını devrediyorum çok acil okul için nakite ihtiyacım var o yüzden satıyorum kitabın satış linkini aşağıya bırakıyorum kitabın aylık geliri size kalıyor ne kadar aktif olursanız o kadar satarsınız
  TIKLA
  Fiyat: Aklımda bir fiyat yoktur. Her türlü teklife açığım.
  Aylık kazancı, satış konumun haftalık kazancından az olmasına rağmen ve kazandıracağı kesin olmadığı halde uçuk fiyatlardan satılan siteler, uygulamalar ve sayfalar gibi düşünüp çekinmeyin. Kafamdaki fiyatlar o şekilde uçuk değildir ciddi alıcıysanız lütfen teklif yapın bir şekilde orta yolu bulmaya çalışırız.

  Reklam Önerisi: Ben konuyu ne *******'nda ne ******'da nede farklı bir forumda satışa koydum. r10 üzerinde de reklam yayınlamadım yada kimseye kitap satışı için yazmadım tüm alıcılar sadece instagram konu başlığı altından gelmiştir. Forum üzerinden paylaşılacak tek bir reklam ile yada kategori reklamı ile kazanç minimum 7-8 katına çıkarılabilir. Aynı şekilde diğer forum ve mecralarda da konu açıp satışı rahatlıkla kat ve kat artırabilirsiniz. Zaten kitap içinde bulundurduğu başlıklarla oldukça ilgi çekici ve faydalı bir kaynaktır.

  Ekstra olarak konuyla beraber kitabın tüm yasal hakları artık size ait olacaktır. Dilerseniz Google Play'de, dilerseniz farklı mecralarda satışını yapabilirsiniz. Bundan daha güvenli pasif gelir kaynağı bulamayacağınızı düşünüyorum.
  Çekiliş Sayfalarına Dair Tüm Merak Edilenleri Ve Tüm Gerçekleri Tek E-Kitap'ta Topladık