• 23-08-2010, 18:24:35
  #1
  arkadaşlar birkaç yıl önce daha adsense nedir ne değildir bilmeden öylesine kişisel bilgilerimle adsenseye başvuru yapmıştım. fakat kabul edilmemişti. Şuan tekrar adsenseye başvurdum ve cevap olarak şöyle bir mail ile karşılaştım..

  "Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve xxxx@superposta.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak hesabınızın reklam kodu, program politikalarımıza uygun olan tüm web sitelerinde kullanılabilir.

  AdSense hesabınızda oturum açamıyorsanız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresine erişemiyorsanız, mevcut hesabınızı kapatıp gönderdiğiniz başvuruyla yeni bir hesap açabiliriz. AdSense Şartlar ve Koşulları ( http://www.google.com/adsense/terms ) uyarınca, kapatılmış olan hesabınıza ilişkin hesap ayarları, raporlar veya 10 ABD Doları'nın (veya yerel para birimindeki karşılığının) altında kalan kazançlar ödenmeyecek veya yeni hesabınıza aktarılmayacaktır. Sitenizdeki reklam kodunu da yeni hesabınızda oluşturulan kodla değiştirmeniz gerekecektir.

  Bu işlemi gerçekleştirmek için lütfen https://www.google.com/adsense/suppo...oaccountaccess adresini ziyaret edin.
  "

  gelen cevap tam olarak benim yaşadığım durumu anlatıyor. Eski başvuru yaptığım mail adresime şuan ulaşamamaktayım ve denildiği gibi söyledikleri formu doldurarak bilgilerim yeni mail ile kullanmak talebinde bulunacağım..

  Ancak doldurmamı istedikleri formda neyin ne olduğunu tam olarak anlayamadım ve yanlış birşey yapıp heba olsun istemiyorum, bu konuda biraz tecrübesizim..

  Bahsi geçen formda 3 alan mevcut:
  1- Ad: *

  2- Onaylanmış AdSense hesap girişi: *
  (ret e-postasında belirtildiği gibi)

  3- İstenen Giriş Bilgileri: *
  (reddedilmiş başvuruyla ilişkilendirilen adres)


  takıldığım nokta bu forumda nereye eski mail adresimi, nereye yeni mail adresimi yazmam gerekli açıkçası çok belirsiz bişey geldi ve anlayamadım.. yardımlarınızı bekliyorum..
 • 23-08-2010, 18:30:30
  #2
  2- eski adres 3- yeni başvurduğun adres
 • 23-08-2010, 18:32:36
  #3
  teşekkürler hocam sağolun.. formu doldurup gönderdim umarım en kısa sürede geri dönüş yaparlar..