• 22-01-2010, 12:46:50
  #1
  Arkadaşlar belki daha önce başlayan bir reklam kampanyasıdır bilemiyorum ama ben bugun fark ettim.Bugunkü Vatan gazetesinin ekonomi sayfalarında Google,adwords reklamı vermiş.Kısacası google adwords yolu ile ticaret yapanların müşterilerine daha kolay ulaşabileceklerini belirtmişler.

  Benim son derece desteklediğim bir kampanya bu.Türkiye'de şu an web masterlar arasında zaten adsense son derece bilinir ve yaygın kullanılan bir gelir kaynağı.Ancak bizlerim buradan iyi gelir elde etmemiz için adwords verenlerin de çoğalması ve bunun sonucunda da oluşan rekabetten de tık başı gelirin artması gerek.

  Türkiye'de maalesef hala klasik reklam duyuruları yapılmakta(gazete,tv veya radyo kanalıyla gibi) ancak internet reklamcılığının gelişme düzeyi hala amerika ve avrupa ülkelerinin çok gerisinde.Bu sebeple google'ın henüz internet reklamcılığını bilmeyen tacirlere yönelik adwords'u duyurma kampanyalarını çok yararlı buluyorum.

  Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?
 • 22-01-2010, 12:54:45
  #2
  ya ümkemizin işletmecileri önce bilinçlenmeli.klasiklikten çıkıp internetin de bir ticaret aracı olduğunu öğrenmeli.gazeteler buna yardımcı olacaktır.adwords ne kadar gelişirse web masterlerde o kadar çok çalışır Tekerleme gibi
 • 24-01-2010, 19:02:13
  #3
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  google bazı firmalarla adwords ortaklığı yapıyor. gazeteye reklam veren de ortaklardan biri. fakat o ortak çok zeki, bedava reklam kuponu dağıtırken gönderilen sms ler üzerinden ayrıca operatörlerden prim alıyor