• 17-12-2009, 19:16:46
  #1
  Alıntı
  Sayın Kullanıcımız,

  Sayfalarında bağlantı birimi kullanan yayıncılarımızdan biri olarak size, hesabınızı etkileyen bir raporlama sorununun kısa süre önce çözüldüğünü bilmenizi isteriz.

  Bağlantı birimlerinden elde edilen kazançların, yayıncı hesaplarında gösterilme şekliyle ilgili bir sorun olduğunu saptamıştık. Bu durum, reklam birimi kazançlarınızın bir kısmının yanlışlıkla bağlantı birimleriyle ilişkilendirilmesine yol açmıştır. Ancak, bu yalnızca bir rapor görüntüleme sorunu olup, kazançlarınızın ve ödemelerinizin toplamı bundan etkilenmemiştir. Soruna getirdiğimiz çözümün bir sonucu olarak, şimdi, önceki ayların raporlarına baktığınız zaman küçük farklılıklar dikkatinizi çekebilir. Daha açık bir ifadeyle, bağlantı birimleri ve reklam birimleri için ayrı raporlar oluşturduğunuz zaman, belirli bir günde bağlantı birimlerinden elde edilen kazançların düştüğünü, buna karşın, aynı günde reklam birimi kazançlarının aynı miktarda arttığını görebilirsiniz.

  Tekrar belirtmek isteriz ki, biriken kazanç ve ödemeleriniz bundan etkilenmemiştir, dolayısıyla, tüm geçerli tıklamaların ve gösterimlerin hesabınıza alacak olarak kaydedildiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, bu sorun reklam performansınızı hiçbir şekilde etkilememiştir.

  Raporlarınız artık bağlantı birimlerinden ve reklam birimlerinden elde ettiğiniz kazançları doğru bir şekilde yansıtacaktır. Sebep olduğumuz rahatsızlık ve karışıklık için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi

  E-posta tercihleri: Bu zorunlu e-posta hizmet duyurusu, AdSense ürününüz veya hesabınızdaki önemli değişiklikler konusunda sizi bilgilendirmek amacıyla gönderilmiştir.

  Google Inc.
  1600 Amphitheatre Parkway
  Mountain View, CA 94043
  az önce googleden gelen bir eposta sanırım bağlantı birimlerimizden kazanılanlar normal reklam birimlerinden kazanılıyor gibi gözüküyormuş ben onu anladım bu epostadan
 • 17-12-2009, 19:50:17
  #2
  Hi,

  As a publisher using link units on your pages, we're writing to let you know about a recently resolved reporting issue that affected your account.

  We discovered an issue with the way earnings from link units were being shown in publisher accounts, which resulted in some of your ad unit earnings being incorrectly attributed to link units instead. However, this was only a reporting display issue and so your overall earnings and payments were not affected. We've resolved the issue, and as a result, you may now notice slight differences when you look at reports for previous months. Specifically, when you generate separate reports for link units and ad units, you may see that earnings from link units on a particular day have decreased, but that the ad unit earnings for the same day have increased by the same amount.

  Again, please be assured that your aggregate earnings and payments were unaffected, so you've been credited for all valid clicks and impressions. In addition, this issue has not affected your ad performance in any way.

  Your reports will now accurately reflect your earnings from link units and ad units -- we apologize for the inconvenience and any confusion caused.

  Sincerely,

  The Google AdSense Team

  Email preferences: You have received this mandatory email service announcement to update you about important changes to your AdSense product or account.

  Google Inc.
  1600 Amphitheatre Parkway
  Mountain View, CA 94043
 • 24-12-2009, 12:10:09
  #3
  Hesap Bakiyesi Transferi - Borç -52,75 $

  böyle bi borç gördüm eski hesapta. 52 dolar çekmiş. bununla alakalı sanırım