• 16-09-2008, 20:53:14
  #1
  attığım maile şöyle bir cevap geldi google tarafından

  E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

  Hesabınızdaki bu etkinlik hakkında bize bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Hesabınızı izlemek ve temiz sicilini korumak için gösterdiğiniz çabayı takdir ediyoruz. Ancak, raporlarınızda her şüpheli etkinlik gördüğünüzde veya yanlışlıkla kendi reklamınızı tıkladığınızda bize başvurmanıza gerek olmadığını hatırlatmak isteriz.

  Tüm hesap etkinliğini mühendislik sistemleri ile görevlilerin kapsamlı analizlerini kullanarak yakından izlediğimiz için gerçekleşen geçersiz etkinlikleri saptamış ve bunları dikkate almamış olabiliriz. AdSense hesabınızın 'Raporlar' sekmesinde bu etkinliği gösterirken borçlandırılmaması için ilgili kazançları filtreleyebiliriz.

  Ancak, geçersiz etkinliği görmezden geldiğimizi sanmayın. Bir hesapta yayıncı kazançlarını veya reklamveren maliyetlerini artıracak düzeyde geçersiz etkinlik gerçekleştiğini saptarsak reklamverenlerimizin çıkarlarını korumak için hesabı devre dışı bırakabiliriz.

  Son olarak, hesap etkinliğinizle ilgili önemli bir sorun saptamadıkça size geri dönmeyeceğimizi unutmayın. Tekrar teşekkür ederiz; gelecekte birlikte çalışmayı umuyoruz.
  ----------

  AdSense hesabınızın 'Raporlar' sekmesinde bu etkinliği gösterirken borçlandırılmaması için ilgili kazançları filtreleyebiliriz.

  bunu nasıl yaparız aNLAMadım :s
 • 16-09-2008, 21:01:12
  #2
  benımde bugun gecersiz tık sorunuyla google a mail attım

  sayfa to17.46 olmuş ondan yani...