• 28-08-2008, 12:34:45
  #1
  Arkadaşlar İnside Adsense Blogundan şöyle bir mail geldi. tamda anlamadım ne demek istediğini sizinle paylaşmak istedim.


  Reklamverenlerin reklamlarını daha iyi bir şekilde hedeflemesini ve kazançlarınızın olumlu bir şekilde etkilemesini amaçladığımız, AdWords tarafında yapılan bazı değişiklikleri size bildirmek için yazıyorum. İçerik Ağını etkileyecek olan bu değişikliklerin bazı özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.


  *Frekans yakalayıcı: Kullanıcıların sayfalarınızda aynı reklamı devamlı görmemesini engeller.
  *Geliştirilmiş nitelik: Reklamverenlerin kampanya sonrası gösterim etkinliğine göre en iyi performans gösteren siteyi içerik ağında tespit etmesini sağlar.
  *Geliştirilmiş reklam kalitesi: Google reklam içerik ağında reklam performansını geliştirmesini sağlar.

  Gelecek aylarda bu özellikleri sunabilmek için, DoubleClick reklam sunucu çerezlerini içerik ağında kullanacağız. İçerik ağımızı geliştirmek için yaptığımız bu değişiklikler hiçbir şekilde kullanıcıları olumsuz etkilemeyeceği gibi istedikleri zaman kendi ayarlamalarını yapabilecekler. Ayrıca, bu yeni özelliklere dair veri kullanımı ile ilgili güncellediğimiz program politikasını buradan bulabilirsiniz.

  Bu yeni özellikler ile yayıncılar ve reklamverenler için içerik ağında daha da iyi bir başarı elde edeceğimizi umuyoruz!

  Wei Yang - AdSense Publisher Support tarafından yayınlanmıştır
 • 28-08-2008, 12:46:12
  #2
  sanırım sitelerimizi puanlayacaklar. İyi performans gösteren siteleri reklam verenlere önerecekler.Filan filan..
  İyiler daha da çok kazanacak bu sistemle. Benim çıkardığım bu ..
  Umarım yanılmam.
 • 28-08-2008, 17:29:25
  #3
  Çok güzel bir sistedem bahsediyorlar.
  Reklamlar yapay zeka kazanacak galiba