adsense çok kazanmak - adsense daha çok kazanmak - adsenseden multi milyoner olmak - Sayfa 6 - R10.net
 • 22-02-2019, 01:36:50
  #46
  CearEmre adlı üyeden alıntı
  inanmıyorum. Sen tek tıklama ile 100 dolar alıyorsan. Başkasının da tek tıklama ile sana 100 dolar ödemeyi kabul etmesi lazım. Niche kelime üzerine kurulmuş bir site bile olsa , hatta 15 dolara saatlik farklı vpn ler satın alıp sitede uzun zaman geçirip günde 3 defa tıklasan. 300 dolar mı alacaksın. İnanmıyorum hiç bir şekilde imkanı yok bence.
  Kardeş vpn işi bitti aslında kimseye kendimi inandırmak zorunda değilim emin ol yarın alacağım ödemeyi görsen hayattan soğursun... Halen vpn işinin bittiğini bilmiyorsun galiba adsense o işi çözeli çok oldu. VPN tıklmayıa sayıyor ama yarım saat sonra siliyor. Ayrıca 1 defa 100 dolar aldım tıklamaya ama 20 dolar 30 dolar 50 dolar çok denk geliyor. Sana tavsiyesi eğer bir şeyden emin değilsen sakın iddaa etme eminsen yoluna devam et ve kimseyi dinleme. Ayrıca istersen sana bir taktik vereyim internete gir ve c4c nedir araştır. Kesin bunuda biliyorsun orada yapılanları gör bak bakalım 100 dolar nasıl alınıyormuş. Adsense ile ilgili bildiğim taktikler emin ol hayalinin bile alamayacağı taktiklerdir... Biz neler neler gördük... İlk bize inanmayanlar gördükleri karşısında esas duruşa geçiyor. Ayrıca rica ediyorum kimse msj atmasın zaten çok yoğum ve zamanı olmayan biriyim. Adsense 2 dk çözülecek iş değil zaman ve emek istiyor. Bu arada gelirimi göstermek istemiyorum ve aldığım tıklamayı ama r10 baya bi kefilim ve şahidim var...Hadi iyi geceler...
 • 25-02-2019, 20:44:38
  #47
  Konu dikkatimi çekti, yorumlarınızın tümünü okudum, imkansızlar,kandıramazsınlar havada uçuşuyor.. Hatta adsense ile ilgili kazanç kısımları detaylar vs çok dikkatimi çektiği içinde şuan baya bir inceliyorum. Dijital ortamda güvenli sistem zeki yazılım diye bir şey yoktur.

  İspatlayacağım bir şey yok ve imkansız gelmesin, nasıl yapılır ile ilgili bilgi de vermeyeceğim, amaa ben adsense i 5 dk içinde sahte tıklama ile çözerim ve bunu adsense yakalasın, sonra bide bana uğrasın.
 • 27-02-2019, 19:27:27
  #48
  Techandworld adlı üyeden alıntı
  Hocam banlanmazda neden diceksiniz söyleyim adam ingilizce site açıyor facebook ingilizce gruplarda sayfalarda takır takır paylaşıyor ingilizce kelimelerde adsense süper veriyor 10 kere tıklatsa zaten 100 tlden fazla günlük kazancıdır ama adamın sitesi berbattır önemli olan sitenin tipi şekli degil içerige girip adam tıklıyormu içerik okunabiliyormu bu.. Yani benim gördüğüm ingilizce sahiplerinin sosyal medyada özelliklede facebooku çok aşırı aktif kullandıkları yani oturup adamlar ziyaretçi gelmesini bekemiyorlar siteye)) Hocam sen nekadar googleyede bildirsen anormal bir durum yok dicektir

  Dip Not : Kesinlikle adsense gibi akıllı yapay zeka sisteme hile kimse yapamaz kandıramazlar tak banı yapıştırırlar
  akıllı yapay zekada kim ki