• 22-08-2017, 22:22:45
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Sayın Kullanıcımız,
  Bu e-posta, AdSense hesabınızın, AdSense program politikalarımızla uyumlu olmadığının saptandığını ve sonuç olarak AdSense hesabınızın devre dışı bırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir.

  Mevcut hesap durumu:: Devre dışı

  Gerekli işlem: Yok  Uzmanlarımız, AdSense hesabınızın AdSense politikalarının ihlâli nedeniyle devre dışı bırakılmış bir hesapla ilişkili olduğunu tespit etti. Hesapları devre dışı bırakılmış olan yayıncılar daha sonra AdSense programına katılamazlar.

  Ödeme
  Hesabınız kesin olarak devre dışı bırakıldığından, hesap bakiyeniz size ödenmeyecektir. AdSense Şartlar ve Koşulları'nda (https://www.google.com/adsense/localized-terms) belirtildiği gibi, Google, program sözleşmesinin ihlali durumunda yayıncılara ödeme yapmama hakkını saklı tutar. Bu adımın, AdSense programının kalitesini sürdürmek ve AdWords reklamverenlerimizin çıkarlarını korumak amacıyla uygulamaya koyulduğunu bilmenizi isteriz. Hesabınızdaki kazançlar, bu durumdan etkilenen reklamverenlere iade edilecektir.  Siteler Devre Dışı Bırakıldı
  Hesabınızın program politikalarımızı ihlal ettiği tespit edildiğinden, para kazandığınız tüm sitelerin reklam sunma özelliği devre dışı bırakıldı ve bu siteler artık AdSense programına katılmak için uygun değil.  Başka hesap açılamaz
  Hesapları devre dışı bırakılan yayıncıların, AdSense programına katılmaya devam etmesine izin verilmediğini bilmenizi isteriz. Devre dışı bırakılan hesaplarla ilgili daha fazla bilgi için Yardım Merkezimizdeki SSS'yi inceleyebilirsiniz: https://support.google.com/adsense/answer/2576043?utm_source=crs&utm_medium=email&utm_campai gn=notificationhl=tr&answer=2576043&topic=1342777& ctx=topic.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi


  Arkadaşlar adsense hesabınız devre dışı bırakıldığında kazanç sağlayan domainlerin adsense tarafından banlanmamasi için yapmanız gereken %80 kurtarma imkanı olan olay mail geldiğinde aynı zaman içerisinde domainlerin dns leri değiştirerek ulaşıma engellemelisiniz. Adsense sitelere erişim saglayamayinca herhangi bir işlem yapamıyor. Dns değiştirmek başka bir host için değil kafadan atınız ve ulaşıma engelleyiniz. Mail geldiğinde ilk olarak analiz.r10.net üzerinden google adsense ban sorgulama aracından domaini sorgulayın banlandiysa yapacak bir şey yoktur, eğer banlanmadiysa hemen dediğimi yapım ve 1 2 gün bu şekilde kalsın sonrasında sitelerden reklam kodlarını kaldırın aktif edin siteyi bir kaç gün sonra da yeni bir adsense reklam kodlarını ekleyip kazanmaya devam edebilirsiniz.

  Umarim bu konuda sizler faydalanirsiniz. 3 4 defa bu şekilde başıma geldi bu olay biraz tecrübe oldu bana.
 • 22-08-2017, 22:25:43
  #2
  güzel bilgi işe yarayabilir +r10
 • 26-08-2017, 00:36:51
  #3
  Yararli konu ihlalim var 1 ihlal daha gelirse hesabim kapatilacak bu islemleri uygulayabilirim. Tesekkurler
 • 26-08-2017, 01:19:18
  #4
  Güzel bilgi. (Forumda post kasanlar gibi bir yorum oldu ama olsun )
 • 17-10-2017, 16:55:47
  #5
  Merhabalar, Adsense tarafından banlanmamış sitem analizden bakınca banlı görünmektedir uyarısı alıyorum fakat adsense reklam gösterimi mevcut sitede. Anlam veremedim. Ayrıca başka bir adsense hesabım için bu şekilde mail aldım hesabım kapatıldı. Bunu açtırma şansımız nedir bilgi verebilir misiniz ?