• 18-07-2016, 13:46:26
  #1
  Merhaba arkadaşlar 1 haftadır tatildeydim o süreçten önce adsense için defalarca başvurduğum bir site için tekrar başvuru yapmıştım tatilden gelince maillerimi kontrol ettim ve bir mailimde Google AdSense hesabınız tamamen etkinleştirildi başlıklı mail vardı girdim ve aşağıdaki gibi not vardı ancak sonrasında yeni bir mail gelmi ve o maildede yetersiz içerikten dolayı kabul edilmedi diye yazıyordu,adsense paneline giriş yapaya çalıştım ve ne yazıkki yeniden başvuru göndermem için sayfa çıktı,böyle bişey başına gelen varmı?  AdSense'e hoş geldiniz! Sizinle uzun ve başarılı bir iş ortaklığı yürütmek için sabırsızlanıyoruz.
  Sitenize reklam birimleri yerleştirdiyseniz, birkaç saat içinde sitenizde alakalı reklamlar yayınlanmaya başlayacak ve böylece İnternet'teki içeriğinizden para kazanmaya başlayabileceksiniz.
  Reklamların görünmesini istediğiniz sayfalara AdSense reklam birimleri yerleştirdiğinizden emin olun. Dilediğiniz zaman AdSense reklam kodunu program politikalarımızla uyumlu olan yeni sayfa veya sitelere ekleyebilirsiniz.
  Başlayın
  Reklam birimi oluşturma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Size birkaç ipucu verebiliriz.
  İnternet'te görüşmek üzere,
  Google AdSense Ekibi
  Not: Vaktiniz varsa, arkanıza yaslanıp pratik bilgiler içeren AdSense başlangıç kılavuzuna göz atabilirsiniz.
 • 18-07-2016, 15:47:41
  #2
  Daha geçen gün aynısı başıma geldi, onaylayıp tekrar red ediyorlar. Geçmiş olsun.
 • 18-07-2016, 15:54:59
  #3
  tzengin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha geçen gün aynısı başıma geldi, onaylayıp tekrar red ediyorlar. Geçmiş olsun.
  Nasıl bişey ya enteresan cidden dalgamı geçiyorlar.