• 29-09-2015, 14:03:46
  #1
  Merhaba dostlar,

  4 Ay önce başvurmuş olduğum adsense'den olumlu yanıt almak için ne yapabilirim bugün ikinci kez ret yanıtı aldım aşağıdaki gibi

  Alıntı
  AdSense başvurunuzun durumu

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  site adresi: www[pemmbe]com

  Teşekkür ederim.
 • 29-09-2015, 15:50:06
  #2
  özel mesajla bilgilendirme yaptım kabul olmaması için nedenleri
 • 29-09-2015, 16:04:16
  #3
  ByEmrah35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  özel mesajla bilgilendirme yaptım kabul olmaması için nedenleri
  Aslında buradan da yazabilirseniz iyi olurdu. Konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımıza da yardımcı olur aynı zamanda
 • 29-09-2015, 16:16:57
  #4
  Alakanızdan ötürü teşekkür ederim, deneyeceğim.
 • 29-09-2015, 16:22:21
  #5
  IcarusDream adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aslında buradan da yazabilirseniz iyi olurdu. Konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımıza da yardımcı olur aynı zamanda
  arkadaşın sitesini incelediğimde kural dışı eklenmiş konuları gördüm. Bunlar nedir derseniz sitede açılan konular cinsel içerikli konular ile alakalı birden fazla konu içermektedir. Adsense bu gibi içerik barındıran siteleri kolay kolay kabul etmez ve daha uzun ve kullanıcıya yararlı konular açmasını tavsiye ettim ve ekli olan konularda düzenleme yapmasını söyledim.