• 17-07-2015, 16:53:28
  #1
  Merhabalar nerden baksanız sitem 2 yıldır aktif blog tarzı üzerine kurulu her seferinde onay için gönderdeim onay vermediler politika uyum sorunu var dediler.

  dün öylesine bir gönderiyim dedim Onay vermişler ? nasıl oldu anlamadım
  "Web siteniz AdSense reklamları göstermek üzere onaylandı"

  Sitem www.x.com Fakat onay verilmiyor diye bende Blogumu sub domaine aldım yani blog.x.com

  Dün www.x.com basvuru yapmıstım şimdi ben ts3destek.com üzerinemi reklam koymam gerek yoksa blog.ts3destek.com koysamda işlevi görürmü ?  Gelen Mail
  Web siteniz AdSense reklamları göstermek üzere onaylandı

  ebrikler! AdSense hesabınız, web sitenizde AdSense reklamları göstermek üzere onaylandı. Birkaç saat içinde, etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

  Yeni bir İçerik için AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek için http://support.google.com/adsense/bi...m=1187514&rd=1 adresinden AdSense Akademisi'ni ziyaret edin.

  Onaydan sonra bile tüm hesapları politikalarımızla uyumlulukları açısından düzenli olarak incelemekteyiz. Herhangi bir ihlal saptanması durumunda, hesabınız onaylanmayabilir veya sayfalarınıza reklam sunumu durdurulabilir. Herhangi bir noktada reklamları görememeye başlarsanız, AdSense hesabınızda oturum açarak gösteriliyor olabilecek mesajları incelemenizi öneririz.

  ÖNEMLİ NOTLAR:

  * Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın. Kendi reklamlarınızı tıklamak AdSense program politikalarına (https://www.google.com/adsense/policies) aykırıdır.

  * AdSense kodunu, program politikalarımıza uygun yeni bir sayfaya veya siteye istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra bize haber vermeniz veya yeni bir hesap için başvurmanız gerekmez. Tamamen onaylanmanızdan sonra, kodu istediğiniz kadar çok sayfanıza ekleyebilirsiniz. Lütfen tarayıcımızın, reklam kodunu yerleştirdiğiniz tüm web sayfalarına erişebildiğinden emin olun. Ayrıntılar için http://support.google.com/adsense/bi...y?answer=10532 adresini ziyaret edin.

  Başka sorularınız mı var? http://support.google.com/adsense/?hl=tr adresindeki Yardım Merkezimizde veya http://adsense-tr.blogspot.com adresindeki AdSense blogunda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sorularınızı http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=tr adresindeki AdSense Yardım Forumu'na da gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi


  Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden
 • 17-07-2015, 17:22:36
  #2
  Onay aldıktan sonra adsense kurallarına uygun olan sitelerde reklam yayını yapabilirsiniz, bir sıkıntı olmaz.
 • 17-07-2015, 17:26:08
  #3
  RedorBlue adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Onay aldıktan sonra adsense kurallarına uygun olan sitelerde reklam yayını yapabilirsiniz, bir sıkıntı olmaz.
  Hmm Yani ben başvururken www.ts3destek.com bu site blog değil blogum blog.ts3destek.com'da yani yinede olur dimi ?

  2 sene boyunca herzaman yaptım olmadı dün öylesine gönderdim üstelik www.ts3destek.com host sitem üzerine kabul etmişler sistemi anlıyamadım blog.ts3destek.com koyarsamda bi sıkıntı cıkmaz dimi ?
 • 17-07-2015, 17:31:29
  #4
  blog.ts3destek.com adsense yayınlamaya uygunsa koyun, istediğiniz sitede yayınlayın reklamları, yalnız adsense kurallarına uygun olması gerekir
 • 17-07-2015, 18:44:42
  #5
  RedorBlue adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  blog.ts3destek.com adsense yayınlamaya uygunsa koyun, istediğiniz sitede yayınlayın reklamları, yalnız adsense kurallarına uygun olması gerekir
  Peki hocam şimdi benim siteme onay verdiler benim baska bir sitem daha var onun için tekrardan adsense hesabımı almam gerkiyor yoksa 1 adsene ile basvuru yapmadım direk reklam kodu olusturup baska bir sitemde kullanabiliyormuyum ?
 • 17-07-2015, 19:15:36
  #6
  Üyeliği durduruldu
  hesap onaylanınca istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz.
 • 17-07-2015, 19:29:37
  #7
  Blog üzerine eklemenizi öneririm. Asıl içerik orada yanlış anlamadıysam.
 • 17-07-2015, 19:31:33
  #8
  Dota adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hesap onaylanınca istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz.
  çok garipmiş yani ben www.x.com sitesi için basvuru yaptım ama gidipte ahmet.com'da da kullanailiyhorum öylemi güzelmiş

  Birde hocam reklamlar sitemde hala görünmüyor tahmini ne kadar zamanda görünmeye baslar onay saat 14:00'te felan geldi mesajdada birkac saatte görünür yazıyor bi fikriniz varmı acaba

  --R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:30:29 --

  Ichyn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Blog üzerine eklemenizi öneririm. Asıl içerik orada yanlış anlamadıysam.
  Aynen asıl içerik blog.x.com'da hocam daha onceden blog www.x.xom'daydı sonra onay vermiyorlar diye tasıdım subdomaine dün'de www.x.com olarak basvuru yaptım onay vermişler ne yapmam gerek