Adsense Açamama Yardım Edecek Kişiye Dmozlu Domainimi Vereceğim - R10.net
 • 16-01-2014, 17:26:53
  #1
  Merhaba;

  Adsense hesabı bir türlü onaylanmadı. Eğer adsense hesabımı açmama yardım edecek kimse varsa ona dmoz kayıtlı bir domainim var onu vereceğim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Kolay gelsin.
 • 16-01-2014, 18:37:47
  #2
  öyle birini atayan çok bende dahil.. bulursan haberini beklerim..
  kolay gelsin
 • 17-01-2014, 05:44:51
  #3
  efa adlı üyeden alıntı
  Merhaba;

  Adsense hesabı bir türlü onaylanmadı. Eğer adsense hesabımı açmama yardım edecek kimse varsa ona dmoz kayıtlı bir domainim var onu vereceğim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Kolay gelsin.
  Öncelikle merhaba , bu konu hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum affınıza sığınarak.
  Adsense hesabım neden onaylanmıyor ? bu konuda size 100% onaylatırım diyen biri kesinlikle ama kesinlikle yalan söylemiş olur.Özelliklede bir şekilde adsenden red geldiyse.

  Adsense Politikaları her cümlede geçer oldu , ancak bu konuda ben bu politikalara herzaman bağlı kalındığını açıkçası düşünmüyorum , neden düşünmüyorum söyleyeyim, tecrübe ile sabittir.

  Özgün konulardan oluşan bir site açtım , yazılar yeterince doyurucu , anlatım bozukluğu yok , kullanmış olduğum temam lisanslı temiz bir tema.

  Kategorilerde yeterince içerik var , site içerisinde kullanıcının rahatça gezebilmesi için kategori kısmı yeterince net şekilde ve gözönünde bulunuyor , anasayfa ne çok karışık ne çok sade , içerikler düzenli ve kolay erişilebilir.

  Siteyi açar açmaz başvurmadım üstelik , aradan 4 ay geçmesini bekledim ki bu 4 içerisinde günük devamlı 5 özgün makale girişi yaptım.

  Bu siteyle başvuru yaptım , aradan bir zaman geçti ve gelen adsense maili , yetersiz içerik , sonrasında tekrar yaptığım başvuruda ise adsense politikalarına aykırı uyarısı aldım.

  Oysaki sitemde politika ihlali yapmamıştım , sitemi özgün makaleler ile beslemiştim , site kullanım açısından oldukça rahat ve doyurucu idi , kullanıcı rahatlıkla sitede gezebiliyordu , iletişim linkinden bana hemen ulaşabiliyor , hakkımızda kısmından sitenin gereken geçmişini ve neden kurulduğunu okuyor , site kullanımı ve gizlilik linklerinden site hakkında genel ve uyulması gereken kurallara erişebiliyordu.

  Gel gelelim birbaşka sitemde hiçbir emek verilmemiş , internette gezerken hoşuma gieden yazıları alıntıladığım , (kaynak linki gösterilen) tamamen bir bakıma başkalarının yazılarından oluşan tamamen uyduruk bir temaya sahip siteyle onay aldım... hemde hiç beklemeden... Politikalar ? yetersiz içerikler ?

  Şunu demek istiyorum , kendin deneye deneye , tecrübe ederek başarıcakın bunu ancak , yoksa ben ne adamlar tanıyorum sitenizi adsense uyumlu hale getirelim şu kadara diyen... Yaptıklarını merak ediyormusun ? Hemen söyliyim sana iletişim linki eklemek , gizlilik linki eklemek , site haritası linki , adsense politikalarını anlatan bir yazı ayrı bir sayfaya... Hoppaa hayırlı olsun siteniz onay alır

  Bu bu şekilde değil , olamazda zaten , bu iş sadece bir önceki hatalarından ders alarak çözülebilecek bir iş , birazda şanslı olacaksın bu

  En kısa zamanda Adsense hesabının olması dileklerimle.
  Saygılar , iyi çalışmalar

  \ Gerçekten Google Politikalarına 100% hakim birini bulursun , adam gerçekten bu işi biliyordur , siteni onaylatır ,ozaman ben burda o şahsiyetten bu yazım için özürdilerim. /
  Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem..
 • 17-01-2014, 09:11:33
  #4
  aslında adsense şans meselesi haline geldi daha adsensem yokken müzik sitem vardı ve bu sıte uzerınden başvurayım dedım bir çok arkadaş vermez dediler 30 hitli siteye adsense onayladı
 • 17-01-2014, 12:12:39
  #6
  https://www.r10.net/google-adsense/54...ste-boyle.html

  Eski bir konu fakat yakın zamanda kendime yeni bir hesap açmıştım. İşinize yararsa domainde size kalsın