• 19-04-2013, 04:00:30
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhaba,

  En son değişiklikleri içermesini ve diğer Google ürün politikalarıyla tutarlılığını sağlamak amacıyla AdSense Şartlar ve Koşulları'nı 23 Nisan'tan itibaren güncelleyeceğiz.

  Bu tarihten sonra hesabınıza giriş yaparken, güncellenmiş Şartlar'ı görüntüleyen ve bunları kabul edip etmediğinizi belirtebileceğiniz bir bildirim göreceksiniz. 23 May'a kadar bu bildirimi atlayabilirsiniz. Bu 30 günlük dönemden sonra, hesabınıza erişebilmeniz ve AdSense ürününüzü kullanabilmeniz için hesap yöneticilerinizden birinin güncellenmiş Şartlar'ı kabul etmesi gerekir.

  Aşağıda, yapılacak değişikliklere ilişkin kısa bir genel bakış verilmiştir:
  Şartlar ve Koşullar'ın bu yeni sürümünde, içeriği mümkün olduğu kadar anlaşılır ve şeffaf hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bunun sonucunda, gezinmenin ve aradığınızı bulmanın daha da kolaylaşacağını umuyoruz.
  2013 ve sonrasındaki büyük trendlerden biri mobil cihazlar olacağı için Şartlarımızı, mobil web mülklerini daha spesifik olarak kapsayacak şekilde genişletiyoruz. Ayrıca, AdMob SDK gibi diğer yayıncı ürünlerinin kullanımına ilişkin yönergeler de ekleyeceğiz.
  Yukarıda özetlenen güncellemeler, temel noktalarda yapılan değişikliklerdir. İçeriğin genelinde başka değişiklikler de söz konusu olduğu için, kabul etmeden önce lütfen Şartlar'ın tamamını inceleyin.

  AdSense programına katılımınızın devamını bekliyoruz.
  Saygılarımızla,
  Google AdSense Ekibi
 • 19-04-2013, 14:09:57
  #3
  Mobil sitelere agırlık vereceklermiş haydi hayırlısı