Ağırlıklı şarkı albüm dinlenen genel video sitesi?? - Sayfa 2 - R10.net
 • 02-03-2013, 18:56:13
  #10
  şarkılar telif hakkı içerdiği için adsense kullanılması yasaktır. her an google'ın nefesi ensende olacaktır
 • 03-03-2013, 23:57:36
  #11
  XeroX_ adlı üyeden alıntı
  Valla onu düşündüm lakin bunu daha garanti bilgilerle pekiştirmek daha mantıklı. Zira adam hile yapıyor mu yapmıyor mu nedir necidir iyice bakmadan bilemeyiz.
  Sonuçta şarkı dinlenen sitelerde adsenseden çatır çatır para alan da var ban yiyende var.
  Bana bu oran lazım
  öncelikle konuyla ilgili yeterli bilgim yok zafer,ona bişey diyemiyorum özellikle aspire hocamın konularına bak,kurallarla ilgili biçok konuya deginmişti bi konuda kendisi,orada cevabı vardır yoksada sorabilirsin ona.bence bilgisi vardır bu konuda.ama şahsi düşüncem,yasak olması gerek.bence öyle yani ama umarım degildir

  ama bi siteye bakıp,o kullanıyorsa bende kullanırım demek adsense işinde en büyük hatadır.biçok kez belirttigim gibi kurallara göre ***** sitede reklam kullanmak yasak ama yıllardır kullanan ve heray parasını sorunsuz alan arkadaşım var.aynı şekilde 4-5 yıldır mersinli 2 arkadaşım sitelerine parayla hit satın alıp,çuvalla para kaldırıyor adsenseden.şimdi bunlar yasak mı?yasak...ama adamlar yıllardır sorunsuz ödeme alıyor.onlara şuana kadar bişey olmaması hiç olmayacagı anlamına gelmez.kurallara bakmam önemli,yasak deselerde herkes kullanıyor demeyeceksin.
 • 04-03-2013, 00:17:29
  #12
  Fatih orası öyle fakat youtube üzerinden izlenen videolar ile yasak olacağını sanmıyorum. Tabi sadece sanmamak yeterli değil. Zaten bu konuyu da bu yüzden açmıştım.
  Kullanıp ödemesini alan akradaşlar çoğunlukta.