Domain Adı : biletciniz [.] com
Kayıt Tarihi : 21.11.2009
Bitiş Tarihi : 21.11.2012
Kayıt Firması : Name.com
Transfer Ücreti : Ücretsiz
Minimum Fiyat : 1 TL
Başlangıç Fiyat : 1 TL
Satış Süresi Bitiş Tarihi : 17.11.2012 - 23:59
Minumum Artış : 1 TL
Hemen Al : 50 TL
Özel Notlar : Teklif verirken domainin bitiş süresini de göz önünde bulundurunuz.
3 yaşında biletciniz . com 1 TL'den açık arttırmada! İhale yarın biter!
1
●242
- 16-11-2012, 12:06:55
- 25-11-2012, 05:27:05Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.satış kapandımı?