Selam olsun,Yapay X kendi Adsense ve Hit projelerimizde kullanmak için geliştirdiğimiz bir platformdur. Ticari kaygısı bulunmamaktadır.
Aslında sizlere değil kendimize en iyi hizmeti sunuyoruz diyebilirim.Sistemimizi kimler kullanmalı?

Sistemimizi herkes kullanabilir ancak özellikle haber siteleri, makale ihtiyacı olanlar ve Adsense/Hit odaklı makale ihtiyacı olanlar daha fazla fayda sağlayabilir.
Örnek içeriklerimize göz atabilirsiniz. Yüzlerce standart şablonun yanı sıra Yapay X olarak bize özel 18 Şablon bulunmaktadır ve bu sayı sürekli artmaktadır.Özelliklerimiz:


Özelliklerimizin Açıklamaları:

GPT 4o: Gücünden Faydalanın: GPT 3.5 ile zaman israfını engellemek adına GPT 4'e göre daha ucuz GPT 3.5'a göre daha kaliteli içerikler elde edilmektedir.

Üyeliklere kapalı sistem: Şablonlar ne kadar az kişide olursa etkisi o kadar fazla ve uzun süreli olacaktır. Bu nedenle üyelik paketlerinde kota bulunmaktadır.

Kendi Apinizi kullanın: Biliyorsunuz ki api ücretli bir yapıdır bunu ücretsiz adı altında üyelik paketlerine gizli ücret olarak koymayı tercih etmedik. Kendi apinizi kullanmanız daha ekonomiktir.

Kendinize özel Şablon oluşturabilirsiniz: Bizim şablonlarımızı kullanabilir ya da kendinize uygun şablon oluşturabilirsiniz. Kendi ihtiyacınıza yönelik şablon oluşturmayı deneyin.

Seo, LSI ve Hit odaklı İçerikler: Yapay X olarak kendi şablonlarımızın temel amacı budur. Örnek Şablonlardan fikir edinebilirsiniz.

Wordpress Paylaşım Sistemi: Siteden oluşturduğunuz içerikleri dilediğiniz wordpress sitenize "paylaş" butonuna basarak kategori ve zamanla seçerek gönderebilirsiniz.

Sürekli güncel ve sürekli yenilik: Sistemimiz sizden ziyade bizim işlerimiz için kullanıldığından güncel ve işlevsel olması bizim için hayati öneme sahiptir.

Ücretsiz şablon talep edebilirsiniz: Sadece ömür boyu paketini alanlara özel kendi ihtiyacına yönelik şablon oluşturulacaktır ve makul sayıda revizyonları yapılacaktır.En iyi başlık ya da en iyi içeriklerle göz boyamamak adına gelişigüzel konularda ilk çıkan örnekler kullanılmıştır.
Örnek İçerikler: https://www.yapayx.com/blogÖnemli NOT: 1 aylık ve 1 yıllık üyelik paketleri kotalı olduğundan üyelik süresi bittiğinde yenileme garantisi bulunmamaktadır. Üyelik bitmeden yenilemeniz gerekmektedir.
Forum dışı ya da site üzerinden üyelik imkanı bulunmamaktadır.
Sadece Üye referansı ve R10 üzerinden kayıt olunabilir.
Sistemin yapısı gereği 1 saatlik sürede 1 haftalık içerik üretebileceğinden kötüye kullanımın önüne geçmek adına iade yoktur.