Profosyonel 3D Oyunlar ile Sizde Kazanın!(Unity) - R10.net
 • 04-02-2016, 13:35:25
  #1
  1)ChupaMobile(Gitmek için Tıklayınız)
  2)GameGorillaz(Gitmek için Tıklayınız)
  3)SelmyApp(Gitmek için Tıklayınız)
  4)AssetStore(Gitmek için Tıklayınız)
  5)CodeCanyon(Gitmek için Tıklayınız)
  6)SellMobiApp(Gitmek için Tıklayınız)

  !!!Yukarıdaki sitelerin bir veya birçoğu ile hiçbir bağlantımız yoktur!!


  Birçok arkadaş tarafından bu soru tarafımıza yöneltilmekte öncelikle bu tür bir organizasyonu hakkıyla yapılması için min. 15+ kişilik ekip gerekir neden mi?
  -Her müşteriye özel reklam kampanyaları
  -Yeni müşterilerle ilgilenme
  -Oyunu yapan ekip
  -Pazarlama stratejileri için ekip....

  özetle arkadaşlar işin sonu illaki sıkıntıya düşebilir ama bizim hizmetimizde herkez kendi oyunuyla ilgilenir daha az öder daha çok kazanabilir.

  Nasıl mı?
  Örneğin A kişisinden hizmet aldın ve bekledin bu süre zarfında oyunun tutmadı varsayalım ödemeni yaklaşık 1 yıl içinde geri alabiliyorsun ortalama.

  Bizde ise örneğin toplamda 2k harcama yaptın ve oyunun oldu geri kalan 8k ile oyununu güzel şekilde tanıtımını yapabilir ve bu sayede hızla yükselebilirsin.

  Üstelik kimse sizden sana şu kadar garanti sunmuştum üzeri benim demez

  Ayrıca Forumdaki arkadaşları tenzih ederim birçoğuylada sohbetim var arada hal hatır soruyorlar sağolsunlar skypeden ama bu iş farklı forum ve farklı isimlerde bknz;çiftlik oyun yapma,aylık şu kadar garantili vs vs adı altında iyice ponzi sistemine dönmeye başladı bu videoyu izlemenizde fayda var.

  https://www.youtube.com/watch?v=BDrphN4TpgQ
  Eski Konumuz;


  HesapAlSat adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla iş yaptım. Tavsiye ettiği oyunlarda nokta atışı yaptı. Birazcık reklam oyunlar düzenli gelir getirmeye başladı. Ancak ios daha gelir getiriyor bilginize. İyi çalışmalar arkadaşım.
  AndroiDeveloper adlı üyeden alıntı
  Arkadaşı uzun zamandır tanıyorum gerçek hayattada tanırım kendisiyle uzun zamandır çalışıyoruz . Kazanmaya devam ediyoruz işin ehli bir arkadaş hayırlı işler dilerim

  Son ortak işimizden bir kare
  hataysehri adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla birlikte çalışıyoruz. İşinde oldukça iyi. Biraz kaprisli biri olabiliyorum bazen ama arkadaş sağolsun esnaflığı iyi biliyor. Yorulmadan sıkılmadan gerektiğinde sorulara cevap veriyor ve çözüm üretiyor.
  Çalışmaya devam edeceğiz.
  HidrojenWEB adlı üyeden alıntı
  Foruma üye olmayan bir ark gönderip eklememize izin verdi kendisi sürekli bizimle çalışıyor;
  dexterx adlı üyeden alıntı
  Bir adet oyun düzeltirilip, yayınlandı.
  A dan Z ye her konuda yardımcı oldu. Çok fazla soru sordum, buna rağmen hepsine içtenlikle cevap verdi. Gerçekten zor bir iş, o yüzden kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

  Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiyem piyasayı araştırmaları, hangi oyunun ne kadar oynandığına play store ve ios dan hatta youtube gameplay videolarından takip etmeleri.
  Satın alınan temp in yorumlarına bakılmalı, olumsuz birşey görüldümü satın alınmamalı.
  Teksen_06 adlı üyeden alıntı
  ilgili bir arkadaş tüm sorularıma samimi olarak cevap verdi ve anlaşma sağlanarak ödeme yapıldı. İlginizden dolayı teşekkür ederim.
  ozmrt adlı üyeden alıntı
  arkadaşla 1 iş için anlaşma sağlanmıştır.. ilgisi gerçekten çok iyi çıkan sorunlara yaklaşımı ve çözümü gerçekten çok iyi. tavsiye ederim.
  HumbLy adlı üyeden alıntı
  Kendisi ile yeni çalışmaya başladık.İşin açıkçası bu konu hakkında hiç bir bilgim yoktu.Sorduğum her soruya samimice,üşenmeden,sıkılmadan cevap verdi.Kendisine teşekkür ediyorum.Kendisi ile sürekli çalışacağız.
  HidrojenWEB adlı üyeden alıntı
  ios çalışan bir arkadaşımızın kazancı kendisine bol hayırlı helal kazançlar dileriz ayrıca resmi bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.
  (Bu ayın 22 sinde yapılan ödemedir)
  LoTR adlı üyeden alıntı
  Oyunumuza reklam ekledi.Tekrardan teşekkür ederim.İlgili bir arkadaş kendisi.
  Aikeos adlı üyeden alıntı
  İlgi ve alakası o kadar güzelki..
  Çalışma prensipleri ve iyi niyeti kesinlikle tartışılamaz..

  Allah bol kazançlar nasip etsin ( Tavsiye ederim )
  exceLLency adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla bir haftadır çalışıyoruz, güzel ilerleme kaydettik, kendisine teşekkürler.
  Maximusfel adlı üyeden alıntı
  Mobil oyunda reklam, icon, grafik vs. gibi değişiklikleri yapıp markete yükledi. Bazı sıkıntılı durumlar olasada sağolsun onlarıda halletti. iyi niyetli bir arkadaş. umarım devamlı çalışırız.
  Kaanatak adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile bir oyunu düzenlemesi için anlaşıldı. İşi verdiği süreden daha kısa zamanda teslim etti. Bu işe yeni başlayan birisi olarak oldukça yardımcı oldu.
  yuri1907 adlı üyeden alıntı
  uzun zamandır çalıştığım bir arkadaş, Sadece iş değil farklı mobil ile ilgili problem ve sorularımda da yardımcı oluyor. r10 üzerinde tavsiye edebileceğim ender kişilerden. teşekkürler.
  MEK adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile android ve ios oyun düzenlenmesi için anlaştık ilk kez uygulama yaptırdığım için çok yabancılık çektim ama arkadaş çok sabırlı her şey ile ilgilendi ve bugün android uygulamam yayına alındı. Teşekkürler
  karagul adlı üyeden alıntı
  Oyun düzenlenip play store eklendi şuan yayımda daha önce çalışmıştık yeni Oyun projemiz için tekrardan kendileri ile çalıştım sorunlarımıza samimiyetle ve ivedi bir şekilde ilgilenerek çözüm buldu yeni projelerde tekrar çalışmak dileğiyle
  skype adlı üyeden alıntı
  Başarılı bir şekilde oyun yaptırılmıştır. Arkadaşların size davranışları gayet hızlı ve samimidir. Bol kazançlar dilerim.
  iakbaba adlı üyeden alıntı
  Arakadaşa 1 hafta önce android oyun düzenleme işi verdim. 1 haftada teslim etti. İyi niyetli ve tüm sorularıma üşenmeden cevap verdi. Bundan sonrada kendisiyle çalışmak isterim.
  Goekhan adlı üyeden alıntı
  Musa Beyle 2 proje yaptik cok ilgili biri gercekten her konuda yardimci oluyor.Cok tesekkür ederim kendisine.
  Bilgi Host adlı üyeden alıntı
  Oyunumuz teslim aldık google play ve appstore yuklemesi yapıldı.
  Musa bey ve ekibi ile tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.
  oyunu merak edenler google playde çerez patlatma diyerek arama yapip indirebilirler.
  Her konuda yardımcı olunuyor profesiyonel bir sekilde yonlendirme yapılarak kazanmanız icin ellerinden geleni yapiyorlar.
  Buradan tüm ekibe teşekkürler ikinci oyun için anlasma yapilacaktir.
  saygılarımla
  Nightcrawler adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla iş yaptık ve tekrar devam edeceğiz. Kesinlikle çok ilgili ve yardım sever birisi. Her türlü sorunuzu yanıtlar ve istisnasız yardımcı olur.
  Maxipaylasim adlı üyeden alıntı
  13 tane android ve ios oyun düzenlemesi yaptırıldı. Arkadaş çok ilgili sağolsun. Sorunlarımızla kendi sorunu gibi ilgilendi. Teşekkürler.
  BesiktasliCocuk adlı üyeden alıntı
  Oyunumu teslim aldım. Arkadaş istisnasız her konuda yardımcı oldu ve destek sağladı. 3 Defa revize istedim 3 seferde kırmadan yaptı. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum.

  m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  command adlı üyeden alıntı
  ilk mobil işimi HidrojenWEB e yaptırdım. şuan yayında. ilgi alakaları için teşekkürler. yeni işlerde çalışmak dileğiyle..
  peridokya adlı üyeden alıntı
  Hidrojenweb e iş teslim edilmistir. Belirttikleri surede teslim etmislerdir. İlgili ve isini duzgun yapan insanlar. Ayrica firma sahibi Musa Bey e de ilgisinden dolayi cok tesekkur ederim kendisi ayrica benimle cok ilgilendi.
  Diger tum arkadaslara da tesekkur ederim.
  cnnbsedm adlı üyeden alıntı
  Geçen hafta siparişini verdiğim Android uygulamamı teslim aldım. Söz verilen sürede teslim edildi. İlgi ve alaka, destek çok iyi. İnşallah yine çalışacağız.

  İyi çalışmalar diliyorum...
  cnnbsedm adlı üyeden alıntı
  Geçen hafta siparişini verdiğim Android uygulamamı teslim aldım. Söz verilen sürede teslim edildi. İlgi ve alaka, destek çok iyi. İnşallah yine çalışacağız.

  İyi çalışmalar diliyorum...
  oflibaba adlı üyeden alıntı
  Android için Reskin yaptırıldı. R10'da çok kişi ile ticaret yaptım kendisi kadar ilgi gösteren kişiler nadirdir diyebilirim.

  İşinde profesyonel (Piyasada 3-5 bilgi ile bilmişlik taslayanlardan değil)
  Çok sabırlı (benim kahrımı ve sorularımı çekti

  Her türlü yardımcı oluyor. Benim gibi bu işten hiç anlamayan birine bile yardımcı oldu.

  herşey için teşekkür ediyorum.
  Om3rc4nss adlı üyeden alıntı
  Unity bir oyun için @HidrojenWEB ile çalıştık ve bugün oyunu yayına aldık. Bir çok soru sordum ve tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdiler, gerektiği yerde beni yönlendirdiler. Çalışmayı düşünenlere tavsiyem, gözü kapalı güvenebilirsiniz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  MEK adlı üyeden alıntı
  O kadar aksiliğe rağmen Musa hocam sonuna kadar yardımcı oldu. Gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum kaliteli hizmet sunuyor tebrik ederim.
  virs_61 adlı üyeden alıntı
  android uygulama için anlaşıldı. Verdiği süre içinde yapıldı.
  Apple Cihazın ile Para Vermeden Para Kazan!

  Hidrojen Teknoloji Ys No:2875 (0262 606 03 58)
 • 04-02-2016, 13:37:26
  #2
  Başlangıç olarak fiyatlandırma hakkında bilgi alabilir miyim? Şuan hiç bir şey masrafı ne olur? Fiyatlandırma bilgisi PM lütfen.
 • 04-02-2016, 13:40:16
  #3
  SecureBacklink adlı üyeden alıntı
  Başlangıç olarak fiyatlandırma hakkında bilgi alabilir miyim? Şuan hiç bir şey masrafı ne olur? Fiyatlandırma bilgisi PM lütfen.
  Merhaba hocam reskin veya eklenecek özelliğe göre fiyat değişkenlik gösterip oyunda facebook login yapılandırması in-app veya reklam şirketlerine göre deişir.Lütfen skype ekleyin detay iletebilirim teşekkür ederim.

  skype:musa_candir@hotmail.com
  Apple Cihazın ile Para Vermeden Para Kazan!

  Hidrojen Teknoloji Ys No:2875 (0262 606 03 58)
 • 04-02-2016, 13:57:32
  #4
  Gerekli bilgi alındı. Gerekli bütçe oluşturulduğunda hizmet alınacak. Teşekkürler.
 • 04-02-2016, 17:49:08
  #6
  Arkadaşla iş yaptım. Tavsiye ettiği oyunlarda nokta atışı yaptı. Birazcık reklam oyunlar düzenli gelir getirmeye başladı. Ancak ios daha gelir getiriyor bilginize. İyi çalışmalar arkadaşım.
 • 04-02-2016, 20:57:50
  #8
  ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler arkadaşlar skype eklerseniz kafanızdaki soruları cevaplarız

  skype:musa_candir@hotmail.com
  Apple Cihazın ile Para Vermeden Para Kazan!

  Hidrojen Teknoloji Ys No:2875 (0262 606 03 58)