• 28-02-2025, 11:11:54
    #1


    Domain Adı: SteakEvi (.) com
    Kayıt Tarihi: 20.03.2024
    Bitiş Tarihi: 20.03.2025
    Kayıt Firması: TürkTicaret
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 48 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 20.000 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    NOT2: Jenerik, Marka, Premium ve birçok sektör için domainler DomainHavuzu.com'da bulunmaktadır.
  • 28-02-2025, 11:17:00
    #2
    50 tl
  • 28-02-2025, 12:43:22
    #3
    60 tl
  • 28-02-2025, 12:46:10
    #4
    70 tl
  • 28-02-2025, 13:20:23
    #5
    Hangs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    50 tl
    qMachineCEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    60 tl
    GlobalCommerce adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    70 tl
    70tl ile devam ediyoruz.
  • 01-03-2025, 14:07:24
    #6
    80 tl
  • 01-03-2025, 17:37:57
    #7
    Hangs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    50 tl
    GlobalCommerce adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    70 tl
    qMachineCEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    80 tl
    80tl ile devam ediyoruz
  • 03-03-2025, 14:40:23
    #8
    90 tl