• 19-08-2024, 20:23:15
    #1


    Domain Adı: TatliBudur (.) com
    Kayıt Tarihi: 09.01.2024
    Bitiş Tarihi: 09.01.2025
    Kayıt Firması: GoDaddy
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 24 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 2.000 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    NOT2: Jenerik, Marka, Premium ve birçok sektör için domainler DomainHavuzu.com'da bulunmaktadır.
  • 19-08-2024, 20:32:30
    #2
    5 tl
  • 19-08-2024, 20:39:09
    #3
    AlanAdiMarketi.com ❤️ 📢
    20 tl
  • 19-08-2024, 20:58:39
    #4
    30 tl
  • 19-08-2024, 21:04:02
    #5
    55 tl
  • 19-08-2024, 22:28:04
    #6
    Yavuzlar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    5 tl
    SerhatFamilyy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    20 tl
    nazmiyigitefe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    30 tl
    KraLMp3Ler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    55 tl
    55 ile devam ediyoruz.
  • 20-08-2024, 00:43:11
    #7
    Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
    65tl
  • 20-08-2024, 11:05:55
    #8
    Yavuzlar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    5 tl
    SerhatFamilyy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    20 tl
    nazmiyigitefe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    30 tl
    KraLMp3Ler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    55 tl
    Webiay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    65tl
    65 ile devam ediyoruz.
  • 20-08-2024, 13:54:35
    #9
    75tl