• 30-05-2024, 08:28:51
    #1


    Domain Adı: FirsatTakip (.) com
    Kayıt Tarihi: 22.12.2023
    Bitiş Tarihi: 22.12.2024
    Kayıt Firması: GoDaddy
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 24 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 1.750 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    NOT2: Jenerik, Marka, Premium ve birçok sektör için domainler DomainHavuzu.com'da bulunmaktadır.
  • 30-05-2024, 08:29:52
    #2
    11 tl
  • 30-05-2024, 08:36:51
    #3
    22 tl
  • 30-05-2024, 08:56:31
    #4
    Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
    33 tl
  • 30-05-2024, 11:32:33
    #5
    43₺
  • 30-05-2024, 15:08:08
    #6
    Yusuuf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    43₺
    seriyi bozmayalım yusuf hocam lütfen 55 tl
  • 30-05-2024, 15:13:10
    #7
    Tatarsd adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    seriyi bozmayalım yusuf hocam lütfen 55
    55tl yazarsanız güzel olur hocam belli olur teklif verdiğiniz
  • 30-05-2024, 15:36:31
    #8
    Buarada 65TL
  • 31-05-2024, 00:52:59
    #9
    domain sende kalabilir ns yönlendirmesi kabul edersen 90 tl