- Domain Adı: milyonermedya(.)com
- Kayıt Tarihi: 12/01/2024
- Bitiş Tarihi: 12/01/2025
- Kayıt Firması: turkticaret
- Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
- Başlangıç Fiyatı: 1 TL
- Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 16 Saat
- Minimum Artış: 10 TL
- Hemen Al: 600 TL
- Ödeme Yöntemi: Fast/Papara
Com-Net milyoner medya domaini 1tl'den ihalede
7
●270
- 06-03-2024, 18:35:57
- 06-03-2024, 18:46:43teklifiniz için teşekkür ederim 100tl ile devam ediyoruzBertuD adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 06-03-2024, 18:49:29r10'da yeni görüyorum tam ismine uygun hocamızınFaryal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle