• 19-02-2008, 20:46:03
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar herkese adsense reklamlarına fazla tıklamayı önleyen bir kod mevcuttu sanırım aradım fakat bulamadım gerçekten işe yarıyormudur birde onu merak ettim..
 • 19-02-2008, 20:54:46
  #2
  Üyeliği durduruldu
  https://www.r10.net/google-adsense/36...ani-geldi.html

  bildiğim bu var
 • 19-02-2008, 21:03:48
  #3
  Üyeliği durduruldu
  saol dostum sanırım o konu ve yöntem tarih olmuş farklı yöntem varmı acaba, zaten az kazanıyoruz daha hiç para almadan ban yemek gücüme gider..
 • 19-02-2008, 23:29:19
  #4
  Üyeliği durduruldu
  RapidShare: 1-Click Webhosting

  Bunu indirip kurabilirsin.. proğram ismi adlogger...

  Adlogger sayesinde hangi Google Adsense reklamıza hangi IP adresinden tıklanmış, ne zaman tıklanmış hepsini görebiliyorsunuz. Ziyaretçinin tıkladığı Google reklamının renklerini dahi gösteren çok kullanışlı bir program.

  Kurulum
  Zip uzantılı dosyayı açın ve adlogger adlı dosyayı ana dizinize gönderin. Bir adet mySQL veritabanı yaratın. siteniz.com adresine girin ve kuruluma başlayın. Kurulum bittikten sonra adlogger dosyası içindeki install dosyasını silin. siteniz.com sayfasına girin ve kurulum sırasında belirlediğiniz admin kullanıcı-şifresiyle giriş yapın. AdLogger Setup menüsünden Tracking Code bölümüne girin. Add/Edit a Channel linkinden bir kanal yaratın. Daha sonra tekrar Tracking Code bölümüne girin ve Select a Channel sekmesinden oluşturduğunuz kanalı seçin. Sağ taraftaki kutucukta size özel bir kod üretilecek. O kodu kopyalayıp Google Adsense kullandığınız sayfalarda </body> tagından hemen öncesine ekleyin. İstatistikleri almak için kurulum bu kadar ..

  Eğer Manage bölümünde değişiklik yapmak istiyorsanız /adlogger/config_settings.php dosyasının CHMOD ayarını 666 olarak değiştirin. Daha sonra Manage bölümündeki Click Fraud Settings bölümünden A visitor can click a maximum of 1 ad(s) every 12 hour(s). ayarınızı yapın. ( Örnekteki ayarda bir ziyaretçi 12 saat içinde 1 kere tıklama yapabilir. ) Bu ayarınızı çalıştırmak için Google Adsense kodlarınızın önüne ve sonuna bir PHP kodu eklemeniz gerekiyor. AdLogger Setup menüsünden Wrapping Code bölümüne girin. Adsense kodunuzu sol taraftaki ilk kutucuğa kopyalayın ve Generate butonuna basın. Size Google Adsense kodunuzun altında ve üstünde birer PHP kodu bulunan yeni bir kod verecek. Bu kod sayesinde Click Fraud Settings bölümündeji ayarlarınız aktif olacak ve kötü niyetli kişilere Google Adsense kodunu göstermemiş olacaksınız.

  Tıklamalar oldukça Overview kısmından tıklamaları inceleyebilir, Ranking bölümünden istatistik alabilirsiniz.

  Tüm Google Adsense kullananlara önerilir ..

  alıntıdır.
 • 19-02-2008, 23:31:48
  #5
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  Google webmasterların tıklamaları takip etmelerini sağlayan sistemi çoktan değişti ve bu olaya karşı olduğu konuşuluyor. Dikkatli ol , bulaşma hiç.