singleboy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Google efsanesi ironik bir şekilde sanal zekadan da öte algılamamız bizim için takıntı haline gelmeye başladı. La ilaha illallah Muhammeden resullullah. Tek kusursuz olan Allahtır. Diceksiniz ki bu ne biçim bir giriş.

Şöyle ki, aylardır üzerinde çalıştığım hem domain yaşı, hem domain adı, hem site orjinalliği, hem içerik makale sayısı vs derken deli bir sitem var. Yapmadığım kalmadı. Bir Otoban'a çıkıp yollara elimde fırça yazmadığım kaldı. Hala ikinci sayfa. Rüyalarıma giriyor. Acaba yarın birinci sayfa olacak mı diye. Yan domain lerle destekledim. Backlinkler, sitemapler, özel httacess dosyalar, özel uzantılar... herşey boş... elimde gene ikinci sayfa 16ncı sıra.

Yok paşam görmezse görmüyo. Sonra birden google algılayışıma dikkat kesildim. Bu ne la. Bi baktım yarı ilah, yarı sanal zeka bir algılama. Saçmalıyor bazen. Enson PR güncellemesinde ne yaptığı hepimizin malumu. 84 K lık forum sitemizin PR 0 olması, bizden daha gerilerde süper dandik forumların PR 3-4 lerde gezmesi ayrıca bir tartışma konusudur.

Sonuç olarak diyeceğim o durki, google algılayışımızda sakatlık var. Google bir sanal zeka gibi algılanabilir. Ama binlerce eksiği vardır. Bizler konuşarak efsanelerle google ı yarı ilah haline getirmeyelim.

Backlink e olan inancım zaten kayboldu gitti. Google daha yeni yeni kendi kendini revize ettiği hepimizin malumudur. Örnek HACKLINK cileri daha yeni cezalandırmaya başladı. Yuh diyorum. İlerde çapraz linklerdede kafayı kıracak.

Sonuç olarak kusursuz ve tüm kusurlardan müstesna sadece ALLAH tır. Herşeyi sadece Allah görür. Yaprak bile kıpırdaması sadece senin bilgin dahilindedir güzel ALLAH'ım.

Google tek dişi kalmış canavar ve büyüyen internet çöplüğünde talepleri karşılayamaz duruma geliyor giderek. Zaten hiçbir zaman net bir şekilde ne istediğini bize bir türlü söylemedi. Çünkü ne istediğini söylese, isteklerini yapanlar ona neden olmadı diye soracak ve bundan korkuyor.

Sonuç olarak imanımı yeniliyor ve Tek kusursuz olan sadece ALLAH tır diyorum.
LA İLAHA İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH.

site adresini gonder birinci sayfa yapalim domain adini gonder inceleyeyim dediklerimi uygula cik yukari