Merhaba Arkadaşlar,

İstenilen Fiyat: 450$
Site Konusu: (***** Forum Kuralları nedeniyle ismini buradan veremiyorum)
Günlük Hit Bilgisi: 4,5K-5K-6K Arası
Hosting Dahilmidir:Evet
Yazılım Kullanılıyorsa Lisansı dahilmi:Hayır
Banlı Olduğu Sponsor ve Arama motoru Varmı:Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb:Hayır

Arkadaşlar Site ***** site olduğu ve ***** site ismi vermek yasak olduğu için veremiyorum. İsteyenler PM yolu ile bana ulaşabilirler. Sitenin AFF'den bir ay içinde 120 dolarlık alacağı vardır. Şu anda onların reklamlarını kaldırdım. Ayrıca banner ve text link reklamları da alınmıştır şu an yoktur. Başka bir affiliate sisteminden 1 haftadır 37 dolar birikmiştir. Aylık banner alımları 70-100 arası değişmektedir. Satış düşündüğümüz için son 20 gündür reklam almıyoruz. Bu kazançlarla ilgili kanıt isteyen olursa screen shotlarını istediği bir zaman aralığında yollayabilirim. Neden sattığıma gelirsek, bu siteyi birkaç kişi kurduk ama baktık ki bize göre değil. Bu işle uğraşanlar varsa bana ulaşsın. Site vbulletin üzerine kuruludur ve lisansı devretmeyi düşünmüyorum. Eğer lisans ile birlikte almayı düşünüyorsanız 525$'dır.

Post ile konu açanların 1000 konu başına 50 YTL istemesi aslında istediğim fiyatın çok normal olduğunu gösteiyor. Çünkü sitede yaklaşık 7000 konu ve 10000 mesaj bulunmaktadır. ayrıca 6000'e yaklaşan üyesi mevcuttur.

Lütfen ciddi alıcılar PM ile iletişime geçsin