Bu paylaşım nispeten w.reze girer ama mod'lar uygun görmezse silebilirler.
Vakti zamanında (fi tarihi) googlest.com vardı, google'da en çok para veren kelimeleri 13 dolara satıyordu. İşte o sitenin full indirilmiş hali ektedir. Rep mep istemez. Bunları kullanmayı abartıp banlanmayın yeter

Site bildiğiniz HTML olarak indirilmiş, 11 sayfa keyword dolu. Şu an için değerler güncelliğini yitirmiştir mutlaka ama yine de aralarında hala iyi para verenler var. (Tabi ki birebir aynı değil ve TR hitleriyle yabancı hitler arasında dağlar kadar fark var)

Kullanacaklara tavsiyeler:

- Asla bir konuya abanmayın!
- Asla iframe ile kullanmayı denemeyin!
- Asla full popup açmayın!


PS: E öyleyse nasıl kullanacağız dediğinizi duyar gibiyim. Onu da izah edelim efem. Şöyle ki:
Söz konusu keywordların kullanıldığı mini mini bir site yapın. Tabi ki gavurca yapacaksınız, mümkünse basit bir article scriptini kullanın ki işiniz kolaylaşsın. "Yapıcaz da nolucak, sanki hit mi yağacak" diyorsanız cevabım kesinlikle "hayır" olacaktır. Milyonlarca (abartmış olabilirim, sarhoşken huyumdur) article sitesi içinden google amca size ziyaretçi yollayacak değil. Buna siz "normal popup"la ziyaretçi göndereceksiniz. Sürekli aynı sayfaya hit gönderirseniz ve sürekli aynı türden reklamlara tıklanılırsa ya reklamveren sizi banlar, veya google amca veda maili atar. Bunun yerine ayrı ayrı sayfalara rastgele popup ile ziyaretçi gönderirseniz atılma riskinizi düşürürsünüz. (Asla sıfır risk diye bir şey yoktur)

Mesaj biraz da adsense dersi gibi oldu. Evet aslında öğretmen olacak adamdım ben. (Lanet okulu bırakmasaydım) Neyse uzatmanın alemi yok. Alkol bu; şişede durduğu gibi durmuyor. Biraz daha kalsam tüm sırlarımı paylaşacağım anlaşılan. Ama neydi o meşhuuur söz: İki kişinin bildiği sır değildir. (Bunu binlerce kişi zaten biliyor, sır sayılmaz peh)

Ha bir de unutmadan: Adsense'den atılacağını düşünen adsense zengini olamaz!

Hazin içses: "ya bi dakka bu söz başkaydı galiba, dur hatırladım: SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ"

Dünyanın tüm sevgi böcükleri kanatlarınıza konsun... gittim ben...