Selamlar,

Tv8'de cuma geceleri yayınlanan comedya programının görüntülerini yayınlamak için bu domaini almıştım. İlersi için bunu çok daha geliştirme planlarım vardı, hızlı da büyüyordu fakat şu an nakde ihtiyacım oldugu için satmaya karar verdim.

Öncelikle program başladıktan sonra site demirbaşlar arasına girdi diyebilirim.

Comedya vb aramalarda üst sıralarda geliyor.
Sitenin en altından sayyac.com istatistiklerini görebilirsiniz.

2 gün öne 1484 tekil ziyaretçi oldu. Bu arada istatistiklerde de sitenin "genel" ziyaretçi sayısının (program günleri dışında) da artışta olduğunu görürsünüz. Hatta gelen aramaların çoğu artık comedyatv.com şeklinde oluyor. İçerikleri hep erken eklememin faydası oldu..

Site bant yemiyor, videolar dailymotion.com'dan embedliler. Kodları veritabanı vs herşeyi devredeceğim.

Wordpress kurulu, adsense destekleyen bir tema kurulu + seo eklentisi aktif, içindeki tüm içeriklerin kendi meta tagları var (bu eklentinin özelliği) alacak arkadaş da buna dikkat ederek içerik eklerse yararına olacaktır.

Ziyaretçi 1000+ olduktan sonra da adsense den ilk dolarını kazandı Dediğim gibi üzerine düşerseniz zaten her hafta artan en az 1000k lık bir ziyaretçi kitlesi var, içerik gelişirse artacağını düşünüyorum, farklı komik videolar ekleyebilirsiniz.

Fiyat 200 YTL

İlgilenenler özel msj gönderebilirler.