Site adresi : filmizleriz.biz & SinemamaniA.com ▼ Yerli Filmler, Yabancı Filmler, Belgeseller, Çizgi Filmler, Online İzle , Canlı Sinema, Tıkla ve İzle, Güncel , Vizyon , Yeni 2008 2009 Filmleri, Seyret, Altyazılı, Türkçe Dublaj
filmizleriz.biz & SinemamaniA.com ▼ Yerli Filmler, Yabancı Filmler, Belgeseller, Çizgi Filmler, Online İzle , Canlı Sinema, Tıkla ve İzle, Güncel , Vizyon , Yeni 2008 2009 Filmleri, Seyret, Altyazılı, Türkçe Dublaj
Site için istenen fiyat : 400 ytl
Sitenin aylık getirisi: 100$ civarı adsense
Sitenin açılış tarihi: mart 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: online sinema film izleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: 2000 civarı google analitik
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0 - 1 pr: 3
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Herşey dahil
Hosting dahil midir: 1 yıılık
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

1 yıl önce sinemamania.com olarak açtık siteyi. Ancak adsene reklamları mart ayında gözükmez oldu. Bende filmizleriz.biz adresini alıp içeriği oraya taşıdım ve sinemamania.com dsnlerini o adrese yönlendirdim. Adsense den ortalama 100$ getirisi var bunun yanında mynet reklamstore adteck gibi reklam şirketlerine kayıtlı. Reklam store den 50 ytl aldım.
Şu anda hiç bir reklam şirketi arama motoru banı yok. Tasarımını ben yaptım free dağıtılan bir scripti modifiye ederek. Yeni projeler için bu siteyle uğraşamayacağımdan satıyorum. Bu fiyata 2 alan adıda dahildir. İkiside pr3 ve 1 yıllık ocak 2009 a kadar host.

Ödeme şekli akbank aracılığıyla olursa iyi olur..