Selam arkadaşlar..

Aklıma gelen bişey var. PHP ile AdSense hesabına login olup bugünün kazançlarını veya sayfadaki diğer verileri çekmek üzerine. PHP nin preg_match_all gibi fonksiyonlarıyla HTML den o kısımları ayırmak mümkün ve kolay. Lakin login olup ana sayfanın html kodunu almak bi hayli zor. Basite almayın olayı çünkü gerçekten biraz kasıyor Https protokolü var ve girişte (her google servisi girişinde olduğu gibi) 2 3 tane sayfaya yöneliyorsunuz. Hatta okadar hızlı oluyor ki neler olup bittiğini kaç sayfa sonra index e gidebildiğinizi göremiyosunuz bile. Sıradan bi forum vb. bi sisteme giriş yapmaya kalksak yazılacak kod gerçekten kısa. Ama burada birkac sayfa yönlendiriliyor ve her loginde o oturuma özel bazı şifrelenmiş veriler taşınıyor. Yani adresler sabit olmadığı için adım adım hepsine php ile girmek mümkün değil.

İşin özeti, elinde hiç böyle çalışması olan varmı? Yarım kalmış bişeyler de olablir. Netteki çoğu örneği kurcaladım çoğu eski login sistemine göre yapılmış. Yani yönlendirmeler hesaba katılmamış. Ve çalışmıyorlar.

Birtane var Revcheck diye oda 15$ paypal istiyor hem bana işin özü lazım öyle süslenmiş püslenmiş koca bi script değil :=)

Elinde çalışması olan varsa burda paylaşsın hep beraber geliştirelim. Veya php bilip geliştirmeyi düşünenler bana katılabilir görüşebiliriz.

Ben eğer bunu yapabilirsem, yada yapabilirsek, kazançları her saatbaşı cep telefonuma alma üzerine bişey yapacağım. Veya 2 saatte bir.. Gün içindeki stresleri bir nebze unutturur maksadıyla :=)

Şimdiden herkese teşekkürler.