MESAJ ATMADAN ÖNCE LÜTFEN BU ALANI OKUYUNUZ...

1) Oyunu satın almadan önce beğenmediğiniz,eksik gördüğünüz bir konu olursa teslim etmeden önce bu eksikleri giderip o şekilde teslim ediyorum.
2) Teknik destek süresi 30 iş günü.
3) 2 Ay sunucu ücretini ben karşılıyorum.
4) Başlangıçta 50-75 TL'lik bir sunucu yardımcı olacaktır.
5) Play'e yükleme işlemlerini isteğe göre bende yapabilirim.
6) Oyunun gelir kaynağı admob ve uygulama içi satın alma.

7) LÜTFEN MERAK İÇİN MESAJ ATMAYINIZ..HERKESİN VAKTİ DEĞERLİ.SADECE CİDDİ ALICILAR MESAJ ATARSA ÇOK SEVİNİRİM.

Oyunun Amacı Nedir ?

- Eğlencesi bol ve bağımlısı olacağınız bu oyunda bir nesne olarak saklanın..ister ağaç olun ister bir kaldırım! Eğer prop olma sırası sizdeyse düşmanların göremiyeceği yerlere saklanıp onların dikkatini çekmemeye çalışın! Ayrıca kafanızın üzerinde 15 saniyede bir çıkan emojiye dikkat etmelisiniz.Düşmanlar size yakalarsa onları arabaya çevirip hızlıca kazanın,roundu ölmeden tamamlayın ve kazanın!
- Eğer siz avcı tarafta iseniz gizlenen oyuncuları bulmalı ve onlar kaçmadan önce onları öldürmelisiniz! Fakat yanlış bir hedefe ateş ederseniz canınız düşecektir.
- Çevrimiçi olarak oynayacağınız bu oyunda 2 harita (Büyük - Küçük) mevcuttur.(İsteğe göre arttırabilir.)
- Benzeri bir oyun oyun olarak Hide Online (Tıklayarak inceleyebilirsiniz) play store üzerinde çok fazla indirme almış ve kazandırmıştır.Sizde benzer bir oyun ile kazanmaya hemen başlayabilirsiniz !

OYUN FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLU TANITIM

HAREKETLİ VE GELİŞMİŞ ANA EKRAN

HARİTALAR

KÜÇÜK HARİTA

BÜYÜK HARİTA (Avm içinde ki heryere girebilirsiniz.)

Hunter tarafındayken oynayış videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=PXpa...ature=youtu.be

Prop tarafındayken oynayış videosu:

https://youtu.be/cndcQ3yETzA

FİYATLANDIRMA
TEKLİ SATIŞ: 3.500 2000 (2 Ay ücretsiz sunucu bedava!)

TÜM HAKLARI İLE TEK KİŞİYE SATIŞ: 5.500 (Sadece ilk alımlarda geçerli,tekli satış olursa bu satış kaldıralacaktır.) (3 Ay ücretsiz sunucu bedava!)

İLETİŞİM
PM atarak ulaşabilir ve demo alabilirsiniz..