İyi günler. Dijital ürünlerimi satacağım web sitem üzerinde çalışıyorum ama Woocommerce'de çözemediğim birkaç kısım var. Yardımcı olan olursa çok sevinirim.

1 aydır sabahlıyorum. Onlarca değişiklik yaptım ama Google'da nasıl ararsam arayayım çözüm bulamadığım birkaç kısmı size sormak istiyorum.

1-Woocommerce maillerinin footer'ındaki site linkinin ve billing kısmındaki eposta adresinin rengini maviden kırmızıya nasıl çevirebilirim? (sitenin rengi kırmızı)

Burada diğer yapmak istediğim Expires ve Never kısmını tamamen kaldırmak. Bunu Checkout sayfasında ödeme yaptıktan sonrasında kaldırdım ama emailde nasıl yapacağımı bilemedim.
Bir de Name Surname kısmını kaldırmak istiyorum. Zaten aşağıda Billing address'te isim soy isim yazıyor.

Bir de sinir olduğum şöyle bir sorun var. Dosya satın alınca müşteriye giden Processing mail'de (hemen aşağıdaki) ''Hi'' ile başlayan kısım ve en alttaki Name-Surname kısmının rengi bazen mor oluyor bazen koyu gri. Bunu nasıl düzeltebilirim?


2- Şifre yenileme için gelen mailde Hi, (kullanıcı adı) ile başlıyor gelen mail. Ben bunu nasıl isim olarak değiştirebilirim? Woocommerce My Account'ta username'i kaldırdım çünkü. Aşağıda neyi nasıl değiştirmem lazım? ''Hi (müşteri ismi)'' ile başlayan bir mailin kodunu ekledim ama olmadı hata verdi. Bunu yapamazsam sadece Hi kullanacağım, çok da önemli değil. (customer-rest-password.php dosyası.)
3- My Account - Downloads kısmında ve Checkout'ta satın alım sonrasında, satın alınan dosyaların ön izlemelerinin gözükmesini istiyorum. Bunu şu aşağıdaki kodu child temanın functions.php'sine yapıştırarak yaptım ama My Account'taki downloads kısmında gözüktü fakat checkout sonrasındaki kısımda satın alınan dosyanın başlığını yok etti. Başlık kısmı boş gözüküyordu.

Yani hem My Account Downloads kısmında, hem Checkout sonrası ödeme başarılı olunca gelen sayfada, hem de processing order mailinde satın alınan dosyanın thumbnail'lerini göstermek istiyorum.

// Display the product thumbnail in order view pages
add_filter( 'woocommerce_account_downloads_column_download-product', 'display_product_image_on_account_downloads' );
function display_product_image_on_account_downloads( $download ) {
  // Targeting view order pages only
  if ( ! is_wc_endpoint_url( 'downloads' ) ) return;

  if ( $download['product_id'] > 0 ) {
    $product = wc_get_product( $download['product_id'] ); // The product object
    $image  = $product->get_image( array(50, 50) ); // The product image

    if ( $download['product_url'] ) {
      echo $image . '<a href="' . esc_url( $download['product_url'] ) . '">' . esc_html( $download['product_name'] ) . '</a>';
    } else {
      echo $image . esc_html( $download['product_name'] );
    }
  }
}
Aşağıya ekran görüntülerini atıyorum.