karikaturname adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Doğrudur hocam, siz her şeyi çok doğru bilirisiniz. İleride sizin yönlendirmenizle ceza yiyen olursa sorumlusu da sizsiniz. Sağlık konusunda yanlış bilgi vermenin yasak olması gibi vergi konsuuda da yanlış bilgi vermek yasaklanmalı bence...
Siz bir mobil yazılımcı, webmaster, youtuber ya da bu konulara meraklı birisiniz. Veyahut sadece karikatür çizen bir adamsınız. Benim ise mesleğim vergi & hukuk danışmanlığı. Bizim ülkede herkes her b.ktan anladığı için şaşırmıyorum ama cesaretinize de hayran kaldım. Varlık barışı ile ilgili postlarımı inceleyin sizin gibi çoklarının sesi soluğu kesildi. Yazdıklarımla işlem yaparak milyonlarca lirası cebinde kalan insanlar var. Bir kısmı da şu an bu yazıları okuyordur.

Söyleyin bakalım bir kaç ay sonra web adsense kazancı olan birine istisna belgesi verilmesi yolunda mahkeme kararı paylaşırsam özür dileyecek misiniz? Utanıp sıkılacak mısınız? Ondan sonra anlamadığınız konularda cesaretle yorum yapmaktan imtina edecek misiniz? Yoksa gereksiz yere KDV ödeyenlerin zararını mı karşılayacaksınız?