📢 R10'da Bir İlk ✅ Anında Onay Alan Konum Açabilen Gmail Satışı | SADECE 100 TL ✔

Evet Dostlar uzun süredir denemeler yaptım kendımde kullandım birçok kişiyede yardımcı oldum. Geçenlerde direk bunun eğitimini satmayı düşünüyordum fakat sonrasında bu fikir pek mantıklı gelmedi bende şöyle birşey düşündüm.
Dedim ki ne konum hizmeti ne yöntem eğitim ben insanlara direk methodu uyguladıgım Gmaili satayım alan kişi konumunu açsın sonrasında ana gmailine yetki verip aktarsın dedim fiyatınıda gayet uygun tuttum ki herkes faydalansın

Tabii Herşeyde Olduğu gibi bundada kurallar var ;

Kural 1 - Maili aldıktan sonra business.google.com dan direkt olarak konum oluşturma yapabileceksiniz. Fakat sahiplenme çoğu zaman posta kodu istemekte o yüzden sahiplenme değil direkt açılış yapılacak.

Kural 2 - Maili aldıktan konumu açtıktan sonra konumunuz anında onaylanır fakat genelde herkes bilir ki 3 gün bir inceleme süresi vardır. Bu süre içinde konumu devretmek gibi şeyler askıya alınmasına sebep olabılır.

Kural 3 - Mail size verilmeden zaten kontrol edilir konum açılışı denenir sorunsuz olduğu belirtilir size gösterilir sizde kabul edersiniz alırsınız. Aldıktan sonra ekstrem bir durum olmadıkça iade/telafi gibi şeyler KESİNLİKLE YOKTUR.

Kural 4 - Spam Konum kendimde çok fazla açtım yaptım fakat adı üstünde spam riski mevcut birşey konumunuz domaininiz telefon numaranız bırcok etken var yani bu sebeple askıya alınırsa sizin hatanızdır mail ile alakası yoktur.

Kural 5 - Konum kaydının onaylanması normalde posta koduyla fakat bizim gmaillerimiz de siz konum kaydı yaparken onaylama yerinde sizden telefon yada webmail dogrulaması ıster kod yollar ve anında onaylar.

Kural 6 - Ben bir mailde 3 ten fazla konum denemedim ama aç onaylansın devret bunu 4-5 konum yaptım sorun olmadı tabii hepsi gerçek konum sıfır telefon numarası sıfır webmail idi. Bunu da eklemiş olayım bir mailden 10 20 düşünmeyin derim.

Kural 7 - Yurtiçi ve Yurtdışı kendim bizzat mailler ile konumlar oluşturuyorum sizlerde açabıleceksınız fake adres olsa bile en önemli kriterler temiz numara ve website (webmail) o yüzden herşeyi tek kullanımlık sıfır temiz yapmalısınız.

Son Altın Kural - Maili aldınız konumu açtınız onaylandı ama 3 gün incelemeye başladı ve sonra bir baktınız askıya alınmış bunun nedeni mail değil sizin konumunuzdur ya webmail kullanılmıştır daha önce ya telefon yada konum ismi veya adresi
bu yüzden yukarıda ki yazdıklarım ve bu yazdığımı iyi okuyun ona göre alın zaten legal bir konum temiz bilgilerde sorun etmediğini görürsünüz.

Hesap Ücreti : 100 TL
STOK HESAP : ∞ Sınırsız

İletişim ;
PM
&
Whatsapp Numara | +31 620 773 840

Hesaplardan Görseller ;