vural2123 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2D oyun yaptırmak istedim 2 yıl önce 100.000TL dediler artık siz düşünün 2022 fiyatlarını bu arada istediğim oyunda orta veya üst düzeyde değildi tek şirketten değilde 2 veya 3 şirket ile görüşmüştüm (şuanda aklımda değil isimleri aklıma gelirse yazarım)
Anladim hocam benim de amacim piyasayi ogrenmek ve ona gore bir sure kendime butce ayirip oyun yaptirmak. evet yazabilirsiniz tesekkurler.
LogMane adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Oyun projeniz çok büyük değilse freelance olarak sağlayabilirim uygun fiyata görüşme için pm atabilirsiniz veya 0538 850 9981 whatsappdan yazabilirsiniz
Hocam mobil icin oyle cok buyuk bir proje suanlik dusunmuyorum hyper casual, simulasyon veya puzzle olabilir. 3d simulasyon oyunlari suan var veya yapiliyor. o yuzden 2d de dusunuyorum
esrefyasa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hazır uygulama düşünürseniz yardımcı olabiliriz
https://www.r10.net/android-ios-alis...-indirimi.html
hocam sizin konunuza goz gezdirdim bana gore uygulama yok orda ara ara kontrol ediyorum bana uygun birsey gorursem yazarim tesekkurler.
ovkdigital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba oyun isterseniz yardımcı olabiliriz hazır sarısta olan projelerimizden veya yeni yapılan projelerden tüm hakları ile satıs yapabiliriz
hocam hazirda olan oyunlarinizi biliyorum
Kutupesmeri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba, https://www.r10.net/android-ios-alis...post1081715524 konudaki uygulamaları inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
hocam konunuzu takip ediyorum suan bana uygun uygulama yok yeni uygulama eklerseniz ben size yazarim
agg1401 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Oyununuz nasıl bir şey hocam? Elimden geleni yapmak isterim.
Hocam suan elimde yayinda olan 2 tane simulasyon oyunu var 1 tanede yapiliyor. Istedigim oyun turleri hyper casual, simulayon ve puzzle olabilir. yani oynanabilirligi yuksek birseyler istiyorum. 2d oyunda olabilir. genel olarak satilan hep unity ile yapilan 3d oyunlar biraz daha stabilite ve oyunu aldiktan sonra destegin iyi olmasi icin sirket ile calismak istedim. siz hangi dili kullandiginizi ve ne tur oyunlar yaptiginizi yazarsaniz one gore konusabiliriz.
baymobile adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kurumsal orta veya büyük Şirket uygun fiyatlara zor hocam
Freelance Senior seviye biriyle çalışmanız daha uygun maliyet getirir ve daha kolay bulabilirsiniz
Evet hocam dogrudur maliyet baya yukseliyor lakin tek kisi ile calisinca stabilite azaliyor ve ben oyun sonrasi destek te istiyorum. ornegin yayinlandiktan sonra ek guncellemeler, yenilikler ve hata duzeltmeleri gibi seyler. tek kisi ile calisinca oyunu bir sekilde teslim ediyorlar lakin yayinlandiktan sonra ek birseyler eklemek, hata duzeltmeri vb. seyler sorun oluyor cunku adamin elinde baska proje oluyor ve yaptigi projeye teslim ettikten sonra zaman harcamak istemiyor ve yeni projeye geciyor. O yuzden sirketlerden fiyat alayim dedim. ona gorede butcemi ayarlayabilirim.