Scifi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Selam.

Başlıkta belirttiğim gibi sunucu firması aramaktayım. VDS-VPS alacağım. Alımlarım yıllık olmaktadır. Daha önce 2 senedir bir firma ile çalıştım ancak firma adı vermek istemiyorum. Merak eden olursa özelden iletebilirim.

Ben biraz baktım kategori içinde @odeaweb; ve @Sunucu.al; iki firmanın ticaret ilanlarını okudum sadece. Bu firmalar hakkında bilgisi olan, uzun süredir çalışan var mı? Ya da uzun süredir çalıştığınız firma var mı?
Güvenlik, hız, teknik destek ve bunlara bağlı ideal fiyatlar sunan firma aramaktayım. Şahıslarla çalışmıyorum kurumsal olması ve fatura kesmeleri gerekmektedir öneri verirken lütfen buna dikkat edelim.

*Şimdi mevcut kullandığım sunucudan sitemi hiç indirmeden taşıyabilmeleri gerekmektedir. Çoğu firma taşıma işlemini başarıyla yapabiliyor fakat yine de not düşmek istedim.

Teşekkür ederim.
Merhaba, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Web sitesi taşıma işlemleri ekibimizce ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Bir süredir tam kapasite çalışıyor olmamızdan dolayı yeni sipariş kabul edilmemekteydi. Bugün itibari ile yeni stokların oluştuğunu da belirterek aklınıza takılan farklı sorular için iletişim kurabilirsiniz. Fatura ile ilgili olarak, yapılan tüm satışlarımız vergi usülü kanunu çerçevesinde faturalandırılmakta olup faturasız işlem yapılmamaktadır. Yüz yüze görüşme talepleri için ofisimiz Mersin Üniversitesi Teknopark içerisinde bulunmakta olup hafta içi mesai saatleri içerisinde ziyarete açık durumdadır.
İyi çalışmalar.