Meraktan tek tek alırsak ne kadara geliyor kaç para ucuza geliyor diye merak edip hesapladım 170 tl ortalama bir fiyata geliyor.
Paket 100 tlye satılıyor şuan.



Görsele tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

Ürünlerin fiyatı

3,40 popcorn
5,90 ruffles
21,00 tadım klasik
7,50 tl Osmaniye yer fıstığı
8,95 t k
10,75 tl nesaccefe
15,90 lipton bardak 25li
5,50 ülker ikramlık
7,95 tl oreo
4,75 tl haribo starmix
2,75 napoliten
5,25 tl kare bitter
4,25 snickers
4,75 haribo
5,50 sakız
12,75 tl toblerone
2,20 tl
5,95tl fanta
5,75
5,75
5,75
5,50 czero sugar
3,25 1 lt icetea
7,95 t