Merhaba, 3. Lig'de bulunan spor kulübümüz için internet sitesi hazırlanacak. Şu anda mevcut sitemiz bulunmakta ancak değiştirmeyi düşünüyoruz. Bütün sayfalar, bilgiler panelden düzenlenebilecek. Puan Durumu ve Fikstür için karşılaşma sonuçları girildiğinde otomatik olarak sitede gözükecek. Fikstürü TFF'nin sitesinden de çekebiliriz ancak TFF sitesi her zaman güncel olmuyor. Takımların logoları da olacak, sıradaki karşılaşms vs. anasayfada da fikstürde de görüntülenecek.

PHP ile yazılacak.
Sabit sayfalar için, panelden ekleme yapılacağı için aşağıdaki liste gözünüzü korkutmasın Biz panelden ekleme yaptığımızda eğer menüye manuel eklemek gerekirse sitenin kodlarından da biz manuel ekleme yapabiliriz. Sıralaması vs. değişebilir çünkü. Footer kısmında sponsor bölümü olacak, panelden düzenlensin istiyoruz.

Bizim şu anki admin panelimiz şöyle, eğer mevcut sitenin kodlarıyla ilerlemek isterseniz ona da varız. Şu anda bir arkadaşımız örnek anasayfa tasarımı yapıyor. Eğer onun tasarımını beğenirsek onu entegre edebiliriz. Beğenmezsek sizin hazırlayacağınız şekilde de ilerleyebiliriz. Bizim mevcut sitemiz puan durumu ve fikstürü tff'den çekiyordu ancak hep sorun yaşadık bu sistemden.

Amatördeydik, bu sene 3.lige zar zor çıktık. Zaten taraftar sahip çıktı bugüne kadar da. Yani bu bütçeyi vs. taraftar üstlenecek yine. Kimsenin emeğini küçümsemiyoruz ancak çok yüksek teklifleri üstlenebileceğimizi düşünemiyoruz. Spor Kulübü olduğunu gören çok yüksek fiyatlar veriyoruz diye bu bilgiyi iletiyorum öncesinden.

Tekliflerinizi bekliyorum. Şu anda dernekteyiz ve sabaha kadar buradayız, anlık olarak değerlendirebiliriz. İsteyene özelden hangi kulüp olduğunu ve mevcut sitemizin adresini de verebiliriz.

Beğendiğim örnek site: https://www.lcfc.com/

Sabit Sayfalar (Panelden sayfa ekle/sil/düzenle olacak)

Anasayfa (anasayfada mutlaka haftanın maçı, sıradaki karşılaşma, puan durumu özeti gibi bilgiler yer almalı)
Hakkında
-Tarihçe
-Başkan
-Yönetim Kurulu
-Tüzük
-Stadyum
-Tesislerimiz

Branşlar (Panelden branş ekle/sil/düzenle olacak)
- Futbol
+ Futbolcularımız

- Kadın Futbol
+ Futbolcularımız
+ Fikstür
+ Puan durumu

- Basketbol
+ Fikstür
+ Puan durumu

- Voleybol
+ Fikstür
+ Puan durumu