orhansinane adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Trendyol ************** olaylarını koruyor.

Trendyol tarafından traş makinası aldım ürün eksik geldi. Daha sonra trendyol ile iletişime geçtim. Eksik ürünün teminin edemediklerini söylediler, geri iade etmemi istediler. Geri iade gönderdim. Ürün daha sonra olduğu gibi geri gönderilmiş.

İade sebebi önce paket hasarlı dendi. Gönderirken fotoğraf çekmiştim onları ilettim. Satıcı yalan söylüyor diye bu sefer kişisel bakım ürünü iade alamayız dediler. Kutu açılıp geri kapatıldı kullanılmadı oysaki. Neyse eksik ürünü temin edin o zaman dedim. Eksik ürünüde temin etmediler.

Yani kısaca size kişisel bakım ürünü kategorisinden aldığınız herhangi bir üründe sadece tıraş makinası tarağı bile gönderseler. Trendyol için sorun yok. Bildiğiniz *********** ile teşkilat olup iş yapıyorlar.

Bu olaydan sonra Trendyol gözümden düşmüştür. Amazon varken ordan alışveriş yapmak büyük hata.
Benim de aynı üründe benzer bir durum n11 alışverişimde başıma gelmişti. Dandik Çin mali bir makina almıştım sonra iade almamışlardı. Ben de mağazaya aynı tutarda bir ürünle değişim önermiştim kabul ettiler yerine Dart almıştım