Merhabalar
r10'da en az 10 kişi ile tanıştım ve çoguna dedim ihlal den dolayı yedim ve bilgilerimi
istedigi halde bana 1 gün ver veya 2 gün ver dediği halde geri alıcagım diyor sonra diyorki
arkadaşım diyor ki hesabınız buga girilmiş ondan açılamıyor biri buga girildi diyor
biri diyor ihlal'dan dolayı kapandı onu bizde biliyoruz iyi ki de para yollamadım başta yoksa
para verilen geri verilemez derler sonra çok şükür arkadaşlar önce hesabımı açın veya actırın
parası verilecek zaten ama önce kendinize güveniyorsanız mesaj atın bana 10 kişi ile tanıştım
hiç biri acamadı iyi ki para yollamadım başta yoksa hergün onlarla ugraşmış mahkeme acmış olurdum
ama yapamadılar instagramınızı geri alcam para istiyenlere güvenmeyin sogudum resmen hesabımı kurtarmak için
sıkıldım artık öyle işte arkadaşlar derdimi dökmek istedim sakın alınmayın ss ve resim isim numara paylaşmadım ki eleştiriye açık bıraktım
tartışalım sohbet konuşalım bu konuyu nasıl cözebiliriz yardımlarınızı bekliyorum ama ciddi anlamda bu konuda hesabınızı geri açarım diyen ciddi arkadaş
var ise buyursun özelden mesaj atsın.