Merhaba,
Shopify yazılımcısı olmadığı ya da Shopify yapamadığı için değil, belki de bizler gibi Shopify işleri ile ilgilenmek istemediği için gelmiyor olabilirler mi? Ben sıfırdan bir şeyler üretmeyeceksem ya da kendi üretimim olan bir ürünle ilgili değilse, çok nadir iş alıyorum. Eminim bu şekilde çalışan arkadaşlar da vardır. "Yazılımcı" dediğiniz için yazıyorum. Ben bir yazılımcıyım ve başka bir yazılımcının da bir şeyleri düzenlemek için değil, bir şeyler üretmek için çalışacağı düşüncesindeyim. Bu nedenle denk gelemiyor olabilirsiniz.

İki konuda fikir verebilirim. Aradığınız işin "yazılımcı" işi olduğundan emin olmalısınız. Çünkü çoğu düzenleme işi gerçekten yazılımcı gerektirmiyor. İkinci konu ise ücret ile ilgili düşüncelerinizi doğrudan paylaşmalısınız. Çünkü düzenleme denildiğinde öyle fiyatlara iş yapan arkadaşlar var ki, bir yazılımcıyı yüzme bilmediği halde okyanusa sokarsınız ama o işin altına sokamazsınız. Çünkü 100 TL'lik iş yapmak için uzmanlaşmıyor insanlar. Haliyle, alacağı ücret yüksek bile olsa ön yargılı olabiliyor iki tarafta. Yazılımcı arkadaşlar genelde belli bir bedel altındaki işleri çoğu durumda almazlar. Kimisi 100.000 TL'lik proje altını almaz, kimisi 1000 TL'lik proje altını almaz. Sizin ihtiyacınızın karşılığı olan ücret bilinmediği için ve forum genelinde ucuza yaptırma anlayışı olduğu için, bu arkadaşlar da kaçıyor haliyle. Çünkü kendi ederini hesaplayıp teklif verdiğinde çok garip tepkiler görüyorlar.

Yanlış anlaşılmasın amacım bir tarafı korumak değil. Karşılıklı olarak iki tarafında içinde bulunduğu, forum geneli bir iletişim sorunu var.
Umarım bu bilgi işinize yarar