Dün Bytedex projesiyle ile ilgili yapılan açıklamalardan bazıları gümbür gümbür geliyor


Biliyorsunuz sizlere verdiğimiz sözlerimiz vardı

Byte W bunlardan biriydi gerçekleştirdik bir kaç gün içerisinde hem google hemde apple storeda indirilebilir olacak

Diğer sözümüz BYTEDEX Token'in ilk 6 ay içersinde kendi borsası haricinde en az 3 1 yıl içerisinde en az 5 borsada listelenmesiydi

Bu sözümüzü de ByteW gibi öne aldık arkadaşlar

Biliyorsunuz ByteW çıkış tarihi aslında 15 Ağustostaydı ancak daha kolay işlem yapılabilmesi amacıyla 15 Temmuz tarihinde google ve apple'a başvurularımızı yaptık

BYTEDEX Token'ın ilk olarak listeleneceği borsa Coinmarketcap hacim verilerine göre 1,445,068,558 dolar ile 16. sırada olan CoinGecko güven endeksine göre 13. sırada olan P2PB2B borsasıdır.

Bununla birlikte bu borsada BYTEDEX Token IEO yapacaktır. IEO bilmeyenler için P2PB2B Borsasının bizim tokenimizi kendi borsa kullanıcılarına arz etmesi demektirki bu bize ciddi miktarda globalde kullanıcı kazandıracaktır.

IEO sonunda BYTEDEX Token USDT / BTC / ETH/ BNB işlem çiftleriyle P2PB2B borsasında işleme açılacaktır.

Sözleşmeler imzalanmış ve bir kaç gün içerisinde hem borsanın kendi sosyal medyasından hemde bizim medyalarımızdan resmi duyurusu yapılacaktır.

Gelecek hafta Muhteşem Cuma'da BYTEDEX Token'in listeleneceği ikinci borsayıda açıklayacağız!

P2PB2B Borsasının global dünyaya yapacağı BYTEDEX Arzının 28 temmuzda başlamısı ve 15 gün sürmesi bekleniyor.

Bu nedenle 31 Temmuzda borsamız açılacak olmasına karşın 15 ağustos tarihine kadar incelemenize ve bazı işlemleri yapmanıza izin verecek şekilde görüşünüze açılacaktır. Ancak BYTEDEX Token'in global bir borsada arzının devam etmesi nedeniyle BYTEDEX Token işlemleri 15 ağustosda Byte Exchange ile birlikte P2PB2B ve haftaya açıklayacağımız diğer listelenecek borsada eş zamanlı başlayacaktır.

Bununla birlikte kripto dünyasının bilinen projelerinden ChainLink ile partnerlik başlatmış bulunuyoruz. Sözleşmelerimiz imzalanmış ve önümüzdeki hafta global kripto dünyasına bununla ilgili resmi açıklamalar yapılacaktır.

Binance ve Blockfill firmaları ile Borsamızın likidite anlaşmaları yapılmış ve bu şirket tarafından borsamıza sürekli ve kesintisiz şekilde likitide sağlanacaktır.

Ayrıca bir çok farklı proje ile partnerlik görüşmelerimiz devam etmekte olup sürekli olarak ilerlemelerden sizleri haberdar edeceğiz. Global kripto Medyasında CoinGape AmbCrypto haberlerimiz yayınlanmış yakın zamanda amiral gemileri bitcoin.com, insidecrypto, benzingagibi mecralardada haberlerimizin çıkacağı duyumlarını almış bulunuyoruz.