Merhaba,

Sorunum çok basit aslında ücretli veya ücretsiz farketmez bana yardımcı olabilicek birisini arıyorum.

Şimdi sorun şu ki bu kurumsal web hosting paketinden aldım 2 adette domain aldım ekledim sınırsız domain hakkım var çünkü. Ama örneğin abc.com ve qwe.com 2 adet domain. Şimdi abc.com 1. etki alanlı domain görünüyor direk public_html altına site dosyalarını atıyorum çalışıyor. qwe.com içinde public_html in altında qwe.com diye bir klasör açılıyor oraya atıyorum site dosyalarını çalışıyor. Ama şöyle bir durum var abc.com/qwe.com yaptığım zaman abc.com sitemin altında qwe.com u da çalıştırıyor. 2 ayrı site açılıyor ama 1. etki alanı olan abc.com un altında diğer sitelerimde çalışıcak böyle olmasını istemiyorum her sitem ayrı çalışsın dosyaları ayrı olsun bu mümkün müdür ? Sınırsız site eklenebiliyor sonuçta ama böyle mi olmak zorunda ben abc.com/qwe.com yazdığım zaman qwe.com sitesini abc.com da çalıştırabiliyorum. Böyle olmamalı. abc.com dosya kök dizininde qwe.com diye bir klasör var çünkü onu görüyor ve /qwe.com yazınca onu açıyor.

Birde bu pakette her domain için ücretsiz SSL mevcut bunu aktif etmede sıkıntı yaşıyorum. 1 domainde sorunsuz çalışırken diğer domainde çalışmıyor. Çok acil bu akşam halletmem lazım bu sorunu.